Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszhiologus tud segiteni...

Pszhiologus tud segiteni feldolgozni azt hogy 38 évesen csak 5-10 évvel idősebb csúnya dagadt és lelkileg elhasznált nők jelölnek a társkeresőkön? Tud segiteni feldolgozni hogy már csak ez maradt?

Figyelt kérdés

Sajnos a fiatal koromból is kimaradtak a szép és fiatal nők, konkrétan egy se volt, de mostanra ez nagy trauma lett, hogy miközben az ország tele van szép nökkel, nekem semmi esélyem náluk.

Érdemes olyannal kezdeni aki igazából nem tetszik? Vagy a maradék időt töltsem inkább egyedül? Én is öreg dagadt szegény vagyok, de látok látszólag hozzám hasonló férfit jó nővel, ezért nem értem hogy nekem miért nem lehetet egész életembe egy se...



2021. febr. 16. 12:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#5 tehát akkor ha mentális bajom van akkor bolonduljak bele?

Nos azt hiszem ilyen hozzáálással te se kellenél nekem, mert lelketlen nagyképű vagy. Szó nem volt bombázókról, se 20 éves lányokról.

A kérdésben leirtam hogy csak min 5-10 évvel idősebb nök azaz 45+osok jelölnek és nem bombázók hanem mélyen átlagon aluliak...

Nem 10/10 nőkről, hanem csal egy 10/5-6 okról "álmodozok"

Nem mellesleg a magadfajta beképzelt fiatal nők gunyolodásától és alázásától megy tönkre több ezer átlag alatti kinézetű srác önértékelés és élete. Igy a pénzt és a külsőt kár tagadni, hisz neked is az volt az első hogy magadon megdicsérted...

2021. febr. 16. 13:09
 12/17 A kérdező kommentje:

#10 😂😂😂 szövegértés!!! Ez a kérdés, hogy van e értelme?

Nem pedig az hogy hová kéne mennem...

2021. febr. 16. 13:10
 13/17 anonim ***** válasza:
60%

Nincsen értelme!!! Nem fog tudni segíteni. Sirdogálni fog egy kicsit a hülyeséged miatt, majd ha kidobott, jót röhög rajtad ő is.

Szánalmas!

2021. febr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
23 éves vagyok, sármosnak mondanám magam, nagyon jól keresek (bár ezt nyilván nem tudják rólam), de engem sem jelöltek bomba nők társkeresőkön. Nincs ezzel semmi baj. :D Te vagy a férfi, neked kell először lépned, lehetőleg IRL.
2021. febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
#13 köszönöm. Remek ember vagy, kár hogy nem ismerhetlek személyesen. Jó lehet a barátodnak lenni, és tanácsot kérni...😊
2021. febr. 16. 13:44
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Menj már a baromságoddal. #5 vagyok. Nem vagyok beképzelt és nem gúnyolódom, átlag alatti kinézetű srác a párom jelenleg, és nem gazdag. Az ő önértékelése nem fog tönkremenni azért mert valami csinos kis csaj beszólogat, mivel egy erős jellem.

A külsőt meg a pénzt kar tagadni, mert magamon is megdicsértem? Ezzel csak azt szerettem volna elmondani, hogy nekem így mi a véleményem, egy férfiben ez számomra nem mérvadó! Lehet egy férfi jóképű vagy gazdag, hogyha a jellemétől meg mindenétől undorodom. Fordítva pedig nem számít, hogy hogy néz ki, vagy mennyi pénze van, ha normális.


#14 teljesen egyetértek. Ha nem felelnek meg neked azok a hölgyek, akik rád írnak, akkor kapd össze magad és próbálj hódítani. Ehhez nem kell hogy jóképű legyél, vagy gazdag.


A párom testvére 45 éves, már ő is megbízott, nem egy adonisz, nem is gazdag, de nagyon megnyerő férfi. Intelligens, és rengeteg erénye van. Imádják a nők. Szóval egy férfinak elsősorban belül kell helyretenni magát ahhoz, hogy az ő elkepzelésének megfelelő hölgy szívét elnyerje.

Nem kell mindig önigazolást keresni arra, hogy másoknak azért "jött be az élet", mert jóképű vagy gazdag ! Sajnálom ha megbántottalak vagy támadásnak vetted ezt tőlem, de amíg magadon nem változtatsz, addig nem fog az utadba esni egy szép nő.

Azért, mert éppen nem pátyolgatom a lelkivilágodat, nem vagyok lelketlen. Pontosan azért írtam itt neked, hogy felnyissam a szemedet, hogy mi benned a hiba, hogy ezen tudj változtatni és talán így majd jobb lehet.

Bár fiatal vagyok még és nőként nem tudok olyan nagyot mondani neked, mint esetleg egy ilyen megközelítésből sikeres férfi, de mindig a kommunikáció a kulcs bármelyik nő szívéhez. (Vannak kivételek persze, de javarészt így van.)

2021. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Milyen cuccot tolsz? Ugye nem olyan drága? 🙄
2021. febr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!