Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha evészavarral kerülök...

Ha evészavarral kerülök pszichiátriára mit fognak csinálni velem?

Figyelt kérdés
Hogy fognak rábírni az evésre? Milyen lesz egy napom?

2021. febr. 17. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Kapsz egy kis Zyprexát(olanzapin) és hidd el akkor is enni fogsz tőle ha nem akarsz.. mivel hatalmas étvágynövekedés a mellékhatása. De lehet csak olyan antidepresszánst írnak majd aminek szintén étvágynövekedés a mellékhatása. Covidban nem fognak neked könyörögni a nővérek hogy egyél már. De amúgy miért nem akarsz enni?
2021. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Legrosszabb esetben kapsz egy gyomorszondát orron keresztül és úgy fognak táplálni. De szerintem csak figyelni fogják hogy rendesen edd meg a kaját.
2021. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Olcsóbb a rivó és a xanax, letompítanak a vérbe.

Ha már kellőképpen rászoktál, hazaengednek.

2021. febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Az előttem szólók pusztán a gyógyszeres részét említik!


Komoly pszichoterápia is lesz - segítenek kideríteni pl. hogy mitől alakult ki nálad a betegség. Ez nagyban megkönnyíti a kilábalást belőle...

2021. febr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Mivel tudják, hogy lelki okok miatt nem eszel, nem etetni fognak, mert a lelki elakadások kiderítése fontosabb számukra. Ebben segít a pszichoterápia.
2021. febr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%
ki az az agyhalott, aki lepontozza a jó választ???
2021. febr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Nyugodtan írj-ha szeretnél. Én is voltam egy hetet. Van gyógyszer, terápia és Nutridrink is. Attól függ, milyen evészavarod van, mióta, mennyire vagy súlyos állapotban, hogy hatott az egészségedre. Sok minden közrejátszik, nincs két ugyanolyan eset.
2021. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Olanzapintól én nem kezdtem zabálásba, de lehet, hogy mások igen.
2021. febr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!