Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentális betegség és szerelem,...

Mentális betegség és szerelem, párkapcsolat? Nektek hogyan sikerült (evészavar, depresszió. )?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről?Ha van saját történetetek,elmesélitek?

2018. febr. 8. 00:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


1 éve vagyok együtt a párommal, evészavarral és depresszióval, valamint szorongással küzdök. Nagyon sokáig próbáltam titkolni előle, de nyilván az evészavart nem lehetett, a szorongásomat jelenleg úgy tudja,, hogy ideges típus vagyok, és ez nagyon kihat a szervezetemre, de az igazságot a mai napig szégyenlem előtte.

Az evéssel való problémáimat teljesen jól kezeli, sőt mindig próbál kedveskedni olyan kajákkal, amik esetleg jól esnének.

A kapcsolat elején megígérte, hogy mindenben támogatni fog, és én ennek nagyon örülök, de nem merem neki elmondani a másik problémámat, bármennyire is szeretem. Félek hogy már nem úgy nézne rám. És egyre nehezebb ezzel együtt élni, de talán egy nap veszem a bátorságot, és megosztom majd vele.

2018. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!