Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért szorongok ennyit és...

Miért szorongok ennyit és ennyire?

Figyelt kérdés
Szorongok, ha orvoshoz kell menni, minden évben szorongok, mielőtt éves orvosi vizsgálatra kell menni, szorongok, ha egyáltalán emberek közé kell menni, az utcára, boltba, bárhova, és egyszerűen nem értem, miért.

2021. febr. 17. 19:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ezek néha rám is rám törnek. A szapora szívverés, magas vérnyomás dokinál, néha munkahelyen tör rám. Vagy ha sorba kell állni, sokan vannak előttem, stb.
2021. febr. 19. 05:10
 12/14 anonim válasza:
100%

Én egészen nem vagyok ilyen állapotban,viszont nálam is előfordul erősebb szociális anxiety.

Például ha be kell mennem egy terembe ami tele van emberekkel, közvetlen akkor amikor orvoshoz kell mennem borzasztóan izgulok/szorongok,izzad a tenyerem és hasmenés is előfordul nálam.

Na meg egy ideje énis jól elzárkóztam a társadalomtól,falusi vagyok a nagyváros meg nincs túl közel, éppen ezért bajos,de tavasztól már tervezek többet menni emberek közé és remélem megoldódik a probléma.

Neked is ajánlom hogy keress embereket és társaságot, jó lesz az! :)

2021. febr. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az önkényes mérvadónak volt podcastje a szorongás témájáról, szerintem sokat segíthet. Többször is beszélnek róla egyébként és említik.
2021. febr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az edzés mindenképp segít, ezen kívül próbáld ki a füvet, nekem sokat segített (viccen kívül). Kivéve ha skizofrén hajlamaid is vannak arra nem ajánlott, de egyébként szinte teljesen ártalmatlan ha nem mindennapos.
2021. márc. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!