Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit érzel a Kventiaxtól?...

Mit érzel a Kventiaxtól? Mennyit szedsz belőle?

Figyelt kérdés

2021. febr. 19. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Anno felírták, egy fél szemet vettem be belőle. 2 napig aludtam, és még 2 napig kóvályogtam tőle. A kukában landolt az egész doboz. A kábítószerek ehhez képest cukorka kategória.
2021. febr. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hány mg-tól volt ez?
2021. febr. 20. 01:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Főleg pszichotikus állapotúaknak való. Súlyos borderline ismerősöm már kb 200 mg-ot szed naponta és e mellett tud dolgozni.
2021. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is borderline vagyok. Semmi. Aludni se tudok még este sem. 12 óra munka mellett. Kinek hogy hat
2021. febr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

25 mg-onként ötnaponta emelve szabad csak lassan beállítani a gyógyszert.

Legtöbb pszichiátriai gyógyszer álmosít az első napokban, de ez elmúlik.

250 mg-ot szedtem, szintén borderline, a hangulatingadozásomra remek volt. Csakhogy pár hónap után észrevettem, hogy nem csak baromira növeli az étvágyat és irtóra hullik tőle a hajam, de növeli a szorongásom! Tudom, ez ritka, általában nem jellemző, de nálam így alakult. Elkezdtem csökkenteni és 150mg-nál éreztem, hogy az a mennyiség nem növeli már a szorongásom. Az összes mellékhatását tekintve én inkább váltottam. Ha nem okoz komoly mellékhatásokat, akkor javaslom szedni, mert nagyon jól hat hangulatingadozásra.

2023. aug. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!