Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez szorongás vagy mi lehet a...

Ez szorongás vagy mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Mielőtt elaludnék,kavarognak a gondolataim. Hülyeségeken és el is hiszem valamiért,hogy ezek igazak. Vagy pl ha arra gondolok,hogy le vannak amputàlva a làbaim akkor megijedek és megmozdìtom őket,vagy hogy le van vágva az ujjam stb. Ilyenkor izzad a tenyerem bevan húzva görcsbe a hasam stb, és megrándul a fejem ilyenkor szoktam cbd olajat használni amitől ezek elmulnak. Mi lehet ez? Volt már olyan is hogy azt képzeltem hogy kövek vannak rám rakva és teljesen úgy is éreztem nagyon megijedtem. Mit tegyek?

2021. febr. 22. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Nem fáradtál el napközben eléggé.
2021. febr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még azt kihagytam,hogy érzékeny a fejem teteje ha hozzá érek.. Nagyon kellemetlen
2021. febr. 22. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek a tévképzetek / kényszeres gondolatok nem hangzanak valami jól.

Ha ez hosszabb távon fennáll, én felkeresnék egy pszichológust vele.

2021. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is keress egy pszichológust.


Egyébként hasonló élmények akkor is történhetnek az emberrel ha nagyon fáradt de nem tud elaludni és épp alfában van. Ilyenkor lehet, hogy olyanokat veszel megtörténtnek amik valójában nem történtek meg. Pl én volt, hogy mindig ebben az időpontban csalódott voltam a miatt, hogy mostanában nincsenek már jó filmek :)

Pedig vannak.


De ilyen csokításos tévképzetek nem normálisak, menj el pszichológushoz.

2021. febr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!