Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nézlégzés jó tüdőszűrő lelett...

Nézlégzés jó tüdőszűrő lelett ellenére?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pár napja el kezdődött megint újra a nehézlégzés nálam. 2 éve pánikbetegség depresszió agorafóbia és egyéb dolgok lettek nálam mentálisan megállpítva és hipochonder is vagyok emellé egy szinten. Nehezen kaptam levegőt mert félek tőle mert nagyon rossz érzés. Tudok nagy levegőt venni és ha nem figyelek rá nap közben nem jön elő. Amint a gondolataimmal vagyok egyből elő tud jönni. Félek tőle ezért SOS intéztem tüdőszűrőt de semmit nem találtak. Azt mondták minden rendben. Ha valami valós probléma lenne azt látnák nem? Régebben volt nekem egy két hétig aztán el múlt és nem is agyatam rajta. Most többször elő jön. Mintha nehezemre esne levegőt venni és jobb lenne ha ugymond nem vennék mert az nem nehéz:D remélem érthető. Esetleg valakinek volt ehez hasonlója? Volt ilyen a szívemmel is azt is kivizsgáltattam és nem volt gond. Talán néha a gyomrom szokott feszülni ilyenkor. De ha nem stresszelek rá el múlik. Köszönöm előre is a tippeket/válaszokat:)

2021. febr. 23. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tüdőddel van gond, hanem a pszichikáddal. Te is írtad, hogy vannak mentális zavaraid, így ezt pszichiáter fogja megoldani, nem tüdőgyógyász.
2021. febr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 alletta ***** válasza:
100%
pszichés zavaroknál, pánikbetegségnél ezek gyakori tünetek. ahogy jön, úgy el is múlik, szerencsére nem szokott a háttérben lenni semmilyen konkrét más betegségek.
2021. febr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2021. febr. 23. 16:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!