Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi frontint,xanaxot...

AbysmalChaos kérdése:

Mennyi frontint,xanaxot szedtek szorongásra, pánikbetegségre?, Kort is írjatok ha lehet, köszi? :D

Figyelt kérdés
16 vagyok, 0,25sből napi három.

2021. febr. 23. 17:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ez nem egészséges, ez függőség lehet most jól vagy tőle de borzasztó elvonási tünetei vannak
2021. febr. 24. 12:02
 12/14 anonim ***** válasza:
Ó kérdező.. 16 éves koromban én is annyit szedtem, mint te. A függőség nem a mennyiségnél kezdődik. Ez a szer mindenképp addiktív. A magas mennyiség a régóta fennálló használaton és függőségen alapul.
2021. febr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mikor Rivotril-t írtak, abból kaptam 2mg-ot naponta, 3 adagban, reggel 0.5, délben 0.5, este 1. Mikor xanax-ot írtak, ugyanez az adag volt. Mostmár nem írnak semmit, alkalmanként szedek xanaxot, de nagyon haotikusan, van hogy napokig egyáltalán semmit, van, hogy naponta 1-2mg, ma például 1mg-t próbáltam elfelezni, nemrég kaptam be a nagyobbik felét, hogy tudjak aludni mert bekávéztam estére. Volt olyan is, hogy teljesen le akartam magam szedáltatni meg a kíváncsiság is hajtott, és egy nap folyamán benyaltam belőle 10mg-t. Vény nélkül be tudom szerezni, nem is iratok, mert nehezebben találok munkahelyet, így is egy csomót fizettem azért, hogy tünetmentesnek legyek nyilvánítva papíron. Rivotrilt nem szedtem kb 2 éve, a múlt héten viszont beszereztem 1 üveg 2 millist meg 1 üveg 0.5-öst, mindkét üveg kiürült néhány nap alatt (ez így 2 rivo mentes év után). Tudom ez nagyon kamikaze dolog, de nagyon ritkán fordul elő szerencsére. Arra viszont ügyelek, hogy ne igyak velük. Nem vagyok függő, volt, hogy 3 doboz xanax 2 hónapig hevert a fiókomban, hozzá sem nyúltam mert nem éreztem szükségét szóval nálam ez tényleg nagyon változó. Ezeket a brutál mennyiségeket persze nem szorongásra vagy stresszre vettem be, szóval ez kicsit off. Alapjáraton mindig kicsit feszült vagyok, de ez nagyon régóta így van, már megszoktam, nem kell mindig a xanax. 30F
2021. febr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
0.25 max 0.5 mg/nap
2021. márc. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!