Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan fejezhetném ki magamat?

Hogyan fejezhetném ki magamat?

Figyelt kérdés

Egyszerűen félek megnyílni, nem tudom az érzéseimet kifejezni. Rengeteget bántottak régen, akik a "barataim" voltak mindig osszevesztek velem hamis vádak miatt. Csúfoltak apukám miatt.


Most is ha nevet valaki egyből azt hiszem rajtam nevet, rettegek kimaradni akár 1 napot az iskolából mert félek hogy összevesznek velem és egyedül leszek.


Szerencsére azóta már másik iskolába járok de ezek még mindig bennem vannak.


Nem tudom hogy szorongásnak számít e az amit leírtam. De mióta ezek történtek velem 10 kg fogytam (49kg vagyok 17 évesen). Nem eszek,gyakran szédülök és hányingerem van.


Ha egy csapat velem egykorú mellett megyek el rettegek hogy hozzám szólnak majd vagy esetleg kinevetnek.


Valami tanács hogy jobban legyek?



2021. febr. 24. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj pszichológushoz!
2021. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A helyedben én is szakorvos segítségét venném igénybe.


28/F

2021. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem mindenki ugyanolyan, én is félek megnyílni az emberek előtt, ezzel nincs semmi baj, ne aggódj. De sejtem, hogy igen, valószínűleg ezért vagy ilyen. Nagyon sajnálom, hogy ezeken kellett/kell átesned.


Más megoldás nemigen, a fentieknek van igazuk, mindenképp kérj segítséget hozzá értőhöz.


Addig is próbálj beszélgetni valakivel, akár interneten, hogy "megtanulj ne félni". Az is fog segíteni egy kicsit.

2021. márc. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!