Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stressz ellen nektek mi vált be?

Stressz ellen nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

Sajnos alapjáraton stresszelős vagyok amióta csak az eszemet tudom. Bármi fel tud idegesíteni, folyton aggódok, feszült vagyok valami miatt.

Gyógynövények mennyire segítenek? Hatásosak vagy van valami jobb módszer is a stressz csökkentésére? Mit tanácsoltok? Segítsetek kérlek, ha tudtok. Köszi előre is!



2021. febr. 26. 07:05
 1/5 Angel3000 ***** válasza:
42%
Kedves kérdezô! Nekem a rendszeres sportolàs,(a virus elött) rendszeres ùszàs segitségemre volt! Idônként egy B vitamin komplex kùra is a javamra vàllt. Citromfû tea esténként, Baldriàn gyògynövényes relax tabletta szintén kivàllò! Az étrendedbe is beépitheted a B vitamin tartalmù ételeket pl. Zabpehely, stb. Ne nézzél akciò és horror filmeket, csak vigjàtékokat, és romantikus filmeket. Pròbàld kikerûlni azokat az embereket akik felidegesitenek. Minden jòt!
2021. febr. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Nekem a futás vált be. Utána mindig mérföldekkel jobban érzem magam, nyugodtabb és boldogabb vagyok, akár egy egész, szarul indult napot is meg tudok menteni vele.
2021. febr. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Nekem csak a mozgás, semmi más. Többfélét is csinálok, de a legjobban kifejezetten a pörgős órák vezetik le, ahol majd kiköpöm a tüdőmet. Ez nálam kangoo, de nyilván sokféle van.
2021. febr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Rendszeres kocogás + citromfű tea esténként remélem segíteni fog.

2021. febr. 26. 14:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy az első válaszolót miért pontozták le ennyire. A mozgás tényleg stresszcsökkentő hatású, a B vitamin is nagyon jó ilyen helyzetben. A gyógynövényekben annyira nem hiszek, de a citromfű tea számomra is hasznosnak bizonyult, emellett esetleg levendula illóolaj, bár az nekem nem segített, de egy próbát megér.
2021. márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!