Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van tippetek stressz ellen?...

Van tippetek stressz ellen? Félek az miatt, hogy vissza kell majd menni januárban.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy januárban visszamegyünk, beletörődtem már, és azt is tudom, hogyha majd dolgoznom kell, az rosszabb lesz, csak egyszerűen nem múlik el a szorongásom, mert majd megint koránkelés, konzervdoboz szerűen teli buszok, rengeteg dolgozat és nulla szabadidő, későn érek haza (ezt elsősorban azért írtam le, ha valaki megkérdezné mi a baj vele). Nagyon honvágyas is vagyok, ez itt a legnagyobb baj. Nagyon sajnálom, ha nyafogós vagyok, tudom, hogy másnak sokkal nagyobb problémái vannak, de már ez is segített, hogy ide leírtam ezt.
2020. dec. 25. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne degradáld a saját problémáid. Az csak további szorongást okoz ha arról gondolkodsz hogy nem kéne szorongani mert másnak rosszabb.


2. Próbálj meg örömöt tenni az életbe. Akkor ragad benne az ember a mókuskerékben ha nincs örömforrás az életében amiből töltekezhetne. Barátok, kapcsolat, zene, film, alkotáűs stb

2020. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2020. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Javaslom, hogy szedjèl B vitamin komplexumot, jobban fogod elviselni az èlet kihivásait. Egèsz tèlen, ès tavasz vègèig fontos lenne szedni! Sokat javulna az állapotod tôle. Minden jót! .
2020. dec. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is pont így vagyok, ahogy te :(
2021. jan. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!