Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A gyomorideg hány napig tart,...

A gyomorideg hány napig tart, és mit szoktatok tenni ellene?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

az nem jó ha már napokig tart.. bár rövid ideig sem..

de mindenképpen felmondunk a tescoban!

:)

2010. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Legynyugodni, más ellenszere nem nagyon van. Iszol egy pohár vizet, néha segít. A gyomorideg max fél óra után elmúlik, hacsak nem idegsíted magad folyamatosan. Ha napok óta fáj, más bajod lehet.
2010. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem a hasam fáj :S, hányingerem van :S:S....
2010. aug. 17. 21:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet ,hogy inkább gyomorrontásod van??
2010. aug. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazából volt előzménye...

Szerelmes vagyok kilenc hónapja, amivel együtt jártak dolgok: lehet, hogy volt idegösszeomlásom is, pszichoszomatikus tüneteim vannak, és akkor kezdődött a hányinger, amikor összevesztem a szerelmemmel, akivel amúgyis rosszban vagyunk, mert nem akart látni... :S


Ja, és korábban is volt így gyomoridegem, mint most, de nem tartott ki ilyen sokáig, tartott talán tíz percig, csak sokkal intenzívebb volt.

2010. aug. 17. 22:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Erről személyes példa jutott eszembe. Én is voltam így, de több hónapig, mert nagyon stresszes voltam, aztán amint megnyugodtam, úgy emlékszem el is múlt. Erre utólag gondoltam, mert akkor nem tudtam mi bajom... Akkor gondolom a te ügyed okán is lehet.
2010. aug. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni kulonbozo nyugtato teakat. gyogyszertarban,

dm-ben betudod szerezni.

En szemelyesen a Hangulatjavitot es Nyugtato teakevereket szoktam vasarolni, es megszuntek a panaszaim.

Ezeket a teakat erdemes kura szeruen fogyasztani.

2010. aug. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!