Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehetne több energiám?

Hogy lehetne több energiám?

Figyelt kérdés
Mostanában testileg és mentálisan is könnyen elfáradok, elálmosodom. Nektek mi a véleményetek?

2021. márc. 1. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mozogj és lesz energiád

Multivitamin

Zöld tea

Magnézium

Jön a tavasz szóval nem is csoda a fáradtság érzet

2021. márc. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos így pont tavasz előtt normális ez, egyél több zöldséget.
2021. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Vitamin tea és egészséges táplálkozás szuper. Mozgás a "könnyű mondani" kategória, a járvány óta én pl. súlyos depresszióval küzdök, kva nehéz csinálni pedig sportoló voltam. Gyakorlatilag megszűnt létezni az edzéstervem... szóval én azt csak finoman javasolni szoktam. Ha tényleg nagyon maga alatt van az ember, az veszélyes, olyankor sokkal könnyebben sérül le. Szóval azt érzésre. Tényleg.

Ami nekem segít az a szép környezet (lakás folyamatos csinosítása, rendezése, hygge állapot, szép parkban bolyongás), hangoskönyvek, podcastok, vicces youtube csatornák. A nevetés és a pozitív emberek (!) gyógyítanak. Én általában zsibbadok és a vérnyomásom a béka segge alá esik, egy-két stratégiai jellegű finom kávé átmenetileg túl tud lendíteni rajta. Próbáld meg értelmezni hogy mi történik a szervezetedben és stimuláld magad természetes módokkal. Keress többféle komfortkaját. A nagyja egészséges nasi legyen, és kerüljön közé egy-két gázos, de gyorsan bevethető és tényleg finom dolog is. Az egészséges részét bármikor, a cikiset tartogasd akkorra, ha nagyon nagyon nagyon a végedet járod, heti egy pizza pl. nem a világ, ha mellette egészségesen eszel. Segíteni fog. Csak ne kapj rá túlságosan.

2021. márc. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Eleget alszol?
2021. márc. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát mostanában nem, de csak mert nem tudok. Nehezen alszom el, felületesen alszom és gyakran felébredek.
2021. márc. 1. 22:32
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Akkor valószínűleg ennek az egyenes következménye.

Stressz miatt nem alszol jól?

2021. márc. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, a stressz miatt.
2021. márc. 2. 08:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez egy öngerjesztő, ördögi kör. Nyugtató teát próbáltál már alváshoz?
2021. márc. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Még nem, nem is hallottam még nyugtató teákról. Ugye nem tesz még álmosabbá nap közben is?
2021. márc. 2. 12:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Este iszod és akkor pont jó hogy álmosít.Talán jobbat alszol.Kamilla tea,levendula tea például jó lehet vagy cutromfű
2021. márc. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!