Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem érzem jól magam a bőrömben?

Nem érzem jól magam a bőrömben?

Figyelt kérdés

Most lesz egy éve, hogy online oktatásban vagyunk az egyetemen (fél évet jártunk rendesen iskolába). Az elején nagyon örültem neki. Azonban egy ideje már teljesen magam alatt vagyok. Képtelen vagyok az online órákra figyelni, a motivációm a béka s*gge alatt van. Komolyan, egyszerűen nem látom a végét, úgy érzem megőrülök. Itthon vagyok, és nem csinálok semmit a tanuláson kívül. A gyakorlatok helyett online órák vannak, egyenlőre semmi tapasztalatom nincs abban, amiben később dolgozni fogok. Az órarendembe nem beilleszthető, hogy dolgozzak, mert minden nap van óránk és a szak is nívós. A hétvégét pedig szeretném a családdal tölteni, illetve felsőfokú nyelvvizsgára készülök. Vagyis készülnék, ha látnám a miértjét.

Életvidám lánynak mondanám magam, aki minden apróságnak nagyon tud örülni, de ez az itthon lét teljesen kiborít. A barátaim más városban vannak, sokan nem tudnak hazajönni külföldről.

Komolyan mondom, úgy érzem, hogy beletörtem ebbe az online létbe, pedig az elején tetszett. Szívesen elmennék erre-arra kicsit, kiereszteni a gőzt, de nincs sok lehetőség.

Tudom, sokan mások is hasonlóan éreznek. Tisztában vagyok vele, hogy inkább csak hisztinek tűnik, mintsem komoly problémának, de látom és érzem, hogy az életvidám lány, aki voltam egyszerűen eltűnt már hónapok óta.


2021. márc. 1. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Melyik szakra jársz?😕

2021. márc. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos hozza kell szokni... meg egy ket evig ez lesz.
2021. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!