Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
23 évesen még mindig szűz vagyok és szingli, szociális fóbiám és depresszióm van, képtelen vagyok élőben megszólítani lányokat. Csak online tudok ismerkedni, de úgy senki nem ír vissza. Járok pszichológushoz, gyógyszereket is szedek, de semmi előrehaladás... Jobb lenne meghalni, elegem van mindenből. Valaki tudna adni valami tanácsot, hogy hogyan változtassak az életemen, esetleg valaki beszélgetne velem? köszönöm.

2021. márc. 3. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Nem fog a sült galamb a szádba repülni.Azért bizony tenni kell.
2021. márc. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Ahhoz hogy legyen változás akarnod kell és megfogadni a pszichológus tanácsát.
2021. márc. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tűzzél ki magadnak apró célokat!Megvalósíthatóakat.A sikerélmény jó.Gondolkodj el azon hogy milyen vagy valójában,és milyen vagy úgy,hogy a szociális fóbia uralkodik a személyiségeden.Próbáld meg apró lépésenként leküzdeni a szorongásod.Tehát szembe kell menned a félelmeiddel.Nem baj ha nem megy egyszerre minden.Kísérletezz,próbálkozz,és idővel tágabb lehet számodra a világ.Mert mindig az új dologtól félünk,de amit többször csinálunk,és megszokunk az egy fokkal könnyebbé válik.Határozz meg célokat,amelyekben felülkerekedhetsz a fóbián,és valósítsd meg.Nekem így sikerült felépítenem az életem.És messze nincs rendben,de ezek segítettek...olyan dolgokat értem el az életben,ami által felépítettem az önbizalmam.
2021. márc. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz, ha még szűz vagy és szingli! Mindennek eljön majd a maga ideje, biztos vagyok benne, hogy érdemes kivárni!

Kérlek, ne halj meg! Érdemes élni azokért, akik szeretnek, és akiket szeretsz! És ne mondd, hogy neked nincsenek szeretteid,

biztos, hogy vannak! Például azok, akik éppen eszedbe jutottak! Kitartás!

Neked is tenni kell a boldogságért. Akarj meggyógyulni! Tegyél érte fejben, hogy a jó dolgokkal foglalkozol, és ne becsüld alá magadat, hiszen olyan értékes vagy!

2021. márc. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!