Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel csökkentitek a szorongás...

Mivel csökkentitek a szorongásotokat?

Figyelt kérdés
Már egy hete folyamatosan szorongok, úgy érzem, minden funkciómat elveszítettem. Alkalmatlan vagyok, és minden tönkremegy, amihez közöm van. Szeretnék jobban lenni, nem akarom tovább terhelni a környezetemet. Mit tehetnék? Járok pszichológushoz, folyamatban a gyógyszeres kezelés elindítása. Addig hogy bírjam ki? Ti hogy segítetek magatokon?

2021. márc. 6. 15:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is Xanax.
2021. márc. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, de nagyon szépen kérek mindenkit, hogy ne szereket írjon! A pszichiátertől meg fogom kapni a számomra legmegfelelőbb gyógyszert, a pszichológusom pedig azt javasolta, hogy ne fogyasszak alkoholt vagy füvet. Nem arról van szó, hogy nem próbáltam én is ezekkel orvosolni a bajomat, egyszerűen csak szeretnék hatékonyabb lenni.


A többieknek nagyon köszönöm! Nem friss elhatározás, évek óta küzdök. Kb. tavaly ilyenkor lett brutálisan erős a szorongásom, de következetesen elutasítottam a gyógyszert, szóval nem lettem "bolond" :D, de sok embert megbántottam, és elveszítettem a munkahelyemet. Másfél hete annyira szorongtam, hogy életemben először hallucináltam. Nem csúnya dolgokat láttam, mégis nagyon félelmetes volt. Sajnálom, hogy idáig jutottam, és egyben nagyon haragszom is, mert jelentős részben az antidepresszánsok megítélése miatt nem mentem bele a gyógyszeres kezelésbe...


Szóval köszönöm a technikákat! Cserébe annak, aki nem ismeri, szeretettel ajánlom a MélyLevegő Projektet. Most azt találtam ki, hogy 30 napon keresztül minden nap csinálok valamit, amit még soha. Tegnap radiátort festettem.


Sok erőt és kitartást kívánok mindenkinek!

2021. márc. 9. 07:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!