Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns pozitív...

Antidepresszáns pozitív tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Vannak itt olyanok ol akik antidepresszánst szedtek és segített nekik? Ezekre lennék kíváncsi, mivel a neten eddig csak negatív dolgokat olvastam ezzel kapcsolatban, mindenki leszólja őket, és teljesen elrettentettek ezek az írások. 😔

19/l



2021. márc. 8. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Nyilván nem fogsz kvázi legális drogokról jó véleményt hallani,úgy,hogy mindenféle gondot okoz. Férfiaknál eléggé kényelmetlen lehet,hogy nem áll,vagy bármi más. Nőknél is lehetnek olyan tünetek,amik nem kellemesek. De ha szeretnél mindenféle diszfuknciót,halucikázgatni,meg félrebeszélni,meg 10 másodperces memóriát,akkor nyugodtan fogadd meg a tanácsát a dokinak. Szedjed. Annyi ezer tapasztalat van...nekem van személyes is. (családtag,aki xanaxot szed)
2021. márc. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Igen,direkt írtam így egyes szavakat,de belegondolva már nem vicces. Ha van egy deka eszed,nem úgy mint a magyar nép nagy részének,akkor ne kezdjed el. Legyen több tartásod,meg gerinced mint a nők 90%-ának!
2021. márc. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Én jelenleg a 7. félét szedem, egyik se hatott semmit.
2021. márc. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Kösz a lepontozást,jó egészséget kívánok mindenkinek! :) Emberbe való cucc,aztán majd lehet 50 ezreket havonta kidobálni,és egészségügyi bajokkal küzdeni a függőség mellett.
2021. márc. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Rajtatok már ez a bogyó se segít...
2021. márc. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

Rexetint szedtem pár hónapig öngyilkossági kísérlet után.


Abban az időben romlott az alvásom (de nem biztos hogy attól,. lehet hogy a gyógyszer túladagolás zavarta össze az idegrendszerem).

Meg kicsit könnyebben kezeltem azidő alatt a stresszt. Például nem akartam meghalni, csak mert a férjem beszólt

De tudod mit? Nem kezdeném újra szedni, mert hosszú távon tuti hogy több kárt okoz mint hasznot. Hallottam olyanról, aki hosszú évek óta függő, elhízott és már nem tudna nélküle élni. Még ki tudja, mennyi kárt tud még okozni...

2021. márc. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Azért szerintem nem mindegy ki miért szedi


Szerintem indokolatlan, ha a gyógyszert arra használják, hogy helyettesítsék, hogy kb nincs az országban tb alapon elérhető pszichoterápia, vagy azért mert a pszichiáternek 10 perce van egy emberre. Sok olyan eset van, ahol lenne egyéb megoldás.


Indokoltnak tartom viszont súlyos pszichés betegsègeknél, mint a bipoláris zavar, skizofrénia stb


A félrediagnosztizálást pedig feháborítónak tartom, hogy szándékosan csak azért kerül egy betegség az ember korelőzményébe, mert kell a bno kód, hogy felírhassa a gyógyszert.

2021. márc. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
8. Engem lepontoztak mert kimondtam az igazat... De sokan tudják,hogy igazunk van. Ez nem preferencia kérdése. Nem az érzelmeinkkel vitatkozunk....
2021. márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Manócska1 ***** válasza:
szia,én már régóta suzedek sajnos antidepresszánsokat,ha gondolod írj priviben hátha tudok segíteni
2021. márc. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!