Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van még innen kiút ?

Van még innen kiút ?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm hogy végig olvasod. Szóval: fiatalabb koromba baráti társaságommal sajnos elvittek a függőséget okozó szerek..mindenféle dolgot csináltunk. Jelenleg 27 éves vagyok. két éve már tiszta vagyok megszakítottam a kapcsolatom velük. Van rendes állásom, elköltöztem otthonról(bérbe ) viszont most egy reggel 7tol 3 ig dolgozó unalmas embernek érzem magam. Társaságom, barátnőm nincs. Társaságom lehetne mindig hivnak valamerre munkatársak de egyszerűen nincs kedvem, valahogy úgy érzem nem vagyunk közös hangon. Barátnőt meg nem egyszerű ugye találni, meg szerintem nem is állok ra készen .Folyton az anyagra gondolok.. valahogy akkor pörgősebb életem volt. Akkor úgy éreztem céltalan az életem mert napról napra élek. Miután elkezdtem dolgozni Leraktam a jogosítványt vettem magamnak autót ezek újra életkedvet adtak anyag nélkül , de most így tisztán is ugyanezt a céltalanságot érzem.. gondolkoztam sportolni, de nem tudom. van meg ebből a mókuskerékből kiút ? Mintha leragadtam volna egy bizonyos szinten.összefolynak a napok. Lehetek újra boldog anyag nélkül ? Bármilyen tanácst elfogadok.

2021. márc. 9. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer függő lett, az örökké az is marad. Nem véletlenül mondogatják ezt az emberek. 3 éve nem használtam keménydrogot, de pontosan emlékszek a mindennél jobb érzésre, amit okozott.
2021. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 alletta ***** válasza:
100%

valamilyen káros szenvedély rabjának lenni te is tudod, hogy milyen ártalmas. örülj neki, hogy leálltál. tiszta fejjel próbálj ki új hobbit, elfoglaltságot keresni. a sportot se zárd ki életedből. bármelyik jó, pl. úszás, futás, kerékpározás. talán a barátnő is összejön.

napi feladatokat is kitűzhetsz magadnak.

2021. márc. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

A sport az jó ötlet, de van az a mértéke, ami egészségtelen.

Hívő vagy?

2021. márc. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Igen én is pontosan emlékszem arra az érzésre.. pedig már több mint két éve


Második válaszoló: Köszi a választ! Futást gondoltam elkezdeni


3: Mondhatni,templomba nem jártam már nagyon nagyon régóta.

2021. márc. 9. 16:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Lassan 8 hónapja vagyok tiszta. Én a gyógyszerekre függtem rá. 5 hónapig voltam kórházban. Miután kijöttem, elveszítettem a támogató közeget. Nem dolgozok sajnos. Nap nap után telik és nem látom értelmét semminek se... Tök egyedül vagyok.
2021. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A futásnak nagyon jó hatása van az agyra, szóval hajrá :) Próbálj meg új barátokat szerezni és tűzz ki új célokat.
2021. márc. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mit toltál?
2021. márc. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Heroin,metadon
2021. márc. 15. 23:04
 9/11 anonim ***** válasza:

ez az élet valójában. néha céltalannak, mókuskeréknek tűnik. tuti, nem lesz olyan, mint amikor cuccoztál. viszont így lesznek élményeid és emlékeid, amik nagy erőt tudnak adni a mindennapokhoz. pl mint amikor megvetted az autót. menj el a munkatársakkal szórakozni, vedd rá magad, próbáld ki, lehet, hogy tök jóban lesztek. ha kimozdulsz, sokkal nagyobb esélyed lesz barátnőt találni is. a sportolás tök jó ötlet, ugyanazokat a hormonokat küldi beléd.

a lényeg, hogy simán leszel még boldog. légy türelmes!

2021. márc. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Futni elkezdtem egy lájtosabb tempóval eddig tetszik:). Lett egy közeli ismerősöm akivel már elég jó a kapcsolatom. Ma fogok vele munka után találkozni.Nem mondom hogy jól vagyok,de jobban.A boldogságra törekszem. ötös válaszoló ezt nem pont tőlem kellene hallanod,de! ne add fel,változtass.
2021. márc. 16. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!