Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy annyi...

Miért van az hogy annyi negatív gondolat kering bennem? Van innen kiút?

Figyelt kérdés
Szinte mindent negatívan látok, negatív érzelmek és gondolataim vannak. :(

2017. jan. 4. 18:07
 1/3 anonim válasza:

Ha véglegesen eldöntöd magadban h ennek véget akarsz vetni, hogy változást akarsz az életedben mégpedig pozitív változást akkor mar előrébb jutottál. Hesegtesd el a ködöt az elmédben szo szerint elnézést kérek érte de: Vedd be a leszarom tablettát. Szabadidődben csinálj valami kedvedre valót.. Valami pezsdítőt. Legyen szó sportolásról,olvasásról, zenehallgatásról,vagy egyszerűen csak ülj le egy finom kávéval gondolkodni a teraszon vagy akármilyen nyugodt környezetbe. Fontos az is hogy olyan emberek vegyenek körül akik pozitív energiát sugaroznak jo kedvűek es ami a legfontosabb ezek az emberek legyenek tisztaban a gondoddal,bizz bennük es érezd Velük felszabadultan mgad igy nem tud rádtelepedni a rossz kedv. Nem ismerem a kiváltó okodat de..

Esetleg gondod hátterében állhat egy olyan személy akar barát vagy családtag akihez lehet nem tudatosan de érzelmileg hozza vagy lancolva es ő a tudat alattidat fertőzi. Az én gondom személy szerint

2017. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Bocsánat az 1-es vagyok véletlen elküldtem. Szoval nekem is ilyen negativitás gondom volt mindenben a rosszat láttam akaratomon kivul is.

De hála az elhatározásnak és a baráti környezet változtatásnak(a "fertőző" személyt kizartam az életemből) igy minden jobb. Új és jobb emberek érkeztek rogton az életembe amint nyitottabb lettem a vilag felé. Higyj magadban ha más nem is magadra mindig számíthatsz. De ha van egy ember aki a másik feled lehetne akkor mar jo az irány!

Sok sikert!😊

2017. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze a bebaszás és a szarkazmus vagy nihilizmus
2020. jún. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!