Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak engem idegesít rohadtul...

Csak engem idegesít rohadtul az ha valaki egész nap, főleg evés után elkezdi szivogatni a fogait, mint amikor bemegy közé valami?

Figyelt kérdés
Sziasztok, már több hete, minden egyes nap étkezés után vagy csak úgy általában végig kell hallgatnom, ahogy az anyám és a mamám szinkronba folyamatosan a fogaikat szívogassák. Nem bírom már hallgatni, de akkor zárkózzak be 0-24 -ben a szobámba? Megőrülök már, hogy nem veszik észre magukat hogy idegesítő amit csinálnak. Eddig elnyomtam magamban azt a dühöt, amit ez kiváltott bennem de ma este, amikor néztünk a tvt-t nem bírtam tovább és kitört belőlem és megmondtam nekik, hogy rohadtul idegesít, hogy már hetek óta nem ismerik a fogpiszkálót és a fogaikat szivogassák. Nem vártam meg a reakciót, bejöttem a szobámba magamra zártam az ajtót nem tudom most elviselni őket. Bár a reakciójuk a szokásos lett volna: eddig miért nem szóltál? Mert vártam hogy észre vegyék magukat és próbáltam magamban ezt elnyomni de képtelen vagyok ilyenkor másra figyelni mert az agyam csak erre koncentrál. Valamit lehet tenni ez ellen? Mégis még egy ideig velük fogok élni és nem zárkózhatok el teljesen. Köszönöm ha valaki tud rá megoldást, talán hogy ne dühítsen fel ennyire maga a hang és az emberi berögződés.

#család #Idegesitohangok
2021. márc. 11. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jaj engem is nagyon 🙈🙈
2021. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mizofóniának hívják, amikor egy adott hang hatalmas mennyiségű adrenalint szabadít fel benned és elindítja a támadó-menekülő ösztöneid. Nekem is van ilyenem és nagyon régóta kutatom a témát, de gyógymód nincs. Olvastam beszámolókat, hogy hipnózissal esetleg... de a leghatékonyabb még mindig, ha tudatosan elkerülöd ezeket a helyzeteket. Felnőtt korra már annyira megszokod, hogy evés közben/után el kell vonulnod, hogy neked már nem tűnik ez plusz erőfeszítésnek, bár az emberi kapcsolatokra kicsit rányomja a hatását.
2021. márc. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!