Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik az a nyugtató amelyikre...

Melyik az a nyugtató amelyikre nem fogok rászokni ?

Figyelt kérdés
Nem tudok aludni 3-4 órákat alszom, szorongok sok a stressz mostansag, szeretnek kérni a házi orvosomtol vmit de felelek hogy raszokom... a nagyon gyenge 0,25ös meg gondolom semmit nem hat
2021. márc. 12. 00:13
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Inkább igyàl heti 2-3 alkalommal egy pohár valamit lefekvés előtt.

Én sokszor 2 éjszaka alatt alszok 4-5 órát. Bár nálam az a baj hogy elaludni nem tudok. Ha sikerül akkor nem érbedek fel óránként.

Este iszok egy pohár bort vagy újabban fél üveg sört. Ez elnyom annyira egy rövid ideig hogy el tudok aludni, de ez kb 10 perc. Ha abban a 10 percben nem jutok ágyba akkor cseszhetem.


Szedtem régen frontint de abbahagytam és nem is akarom újra.

2021. márc. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De hat, viszont arra is rá lehet szokni. Én csak alkalomszerűen vettem be néha amikor rossz alvós időszakom volt és nagyon jót tudtam tőle aludni. Ez is úgy működik mint minden amire rá lehet szokni ezért ne szedd rendszeresen a leggyengébbet se.
2021. márc. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik ilyen. Ha igen, akkor az nem hatásos.
2021. márc. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hm igen , a rászokastol nagyon tartok !

Alkesz meg nem szeretnek lenni...

Szoktam este sétálni meleg tej meleg fürdő stb ! Fejben dől el, nehéz nem agyalni egy szar időben valószínű ez az ok 😆 na mindegy

2021. márc. 12. 08:21
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Ehh.. de tudtam hogy valaki beböfögi majd ezt. Nem heti 2 pohár boltól lesz valaki alkoholista.

Akkor igyad a tejed.

2021. márc. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az alkoholista nem az aki matta részegre issza magát hanem aki rendszeresen fogyaszt alkoholt kihagyás nélkül te nagyon okos alkesz! Hat iszom is! A 21. Században a Google világában ha te meg ott tartassz h piatol alszol el akkor grat!😂👍🏻
2021. márc. 12. 09:11
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol valoban segiti az elalvast, de rontja a minoseget, igy nincs ertelme inni. Legalabb nem gyarapitod az alkoholistak szamat, ami Magyarorszagon eleg nagy. :)
2021. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az összes nyugtató ami vényköteles arra rá lehet szokni...
2021. márc. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Esetleg altató? Nyilván arra is rá lehet szokni ha rendszeresen szeded hosszú ideig..én anno altatót kaptam a pszichiáteremtől. Nem tudtam aludni a szorongástól, viszont napközben meg tanulnom-dolgoznom kellett volna 100%-on. Ő magyarázta el nekem hogy amúgy nagyon nem mindegy hogy altatót vagy nyugtatót kap valaki, hiába hogy a tünet az hogy nem tudsz aludni
2021. márc. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
(pl nagymamám is nyugtató kapott mert mindig felriadt és szörnyen teltek az éjszakai, konkrétan semmi haszna nem volt, áttétek az altatóra, onnan szépen végigaludta az éjszakát, de nyilvan az orvos kompetenciája, hogy ezt eldönteni, de tapasztalat alapján a HO nyugtató fog felirni..)
2021. márc. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!