Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetett teljes fázis kiesésem...

Lehetett teljes fázis kiesésem,és nem emlékszem egy részletre?

Figyelt kérdés

Elején elmondanám ,hogy korábban nem merült fel a gyanúja ilyesminek, továbba nemfogyaszottam alkoholot az utóbbi hónapban, sem drogot évek óta.

És lehet hogy röhejesnek tűnhet a történet viszont engem mocskosul emészt a dolog és nemhagy nyugodni. A lényeg annyi, tegnap délutan 3 kor felvettem egy pár hosszú zoknit és rá még egy réteg pár bokazoknit, egyforma szinüek, aztán kimentem kutyával. Este 8 körül feltűnt a jobb oldali zokni hiánya,az első lehetséges és valószinü lehetőségre gondolván egyböl az jött hogy nyilván a cipőbe maradt amikor vettem le.Viszont ott nemvolt és itt kezdődtek a gondok.Az egész lakást átnéztem lehetetlen sőt abszurd helyeket is megnéztem mint a szekrény teteje vagy a mélyhütő!Nyoma nincs,sehol, magyarázat miként tünhetett el az sincs.Szóval a lehetetlent kizárva mint pl. hogy koboldok lopták el vagy spontán felrobbant és atomjaira hullot szét csak az marad ,hogy volt valami fázis kiesésem amikoris valahol ok nélkül levettem és megváltam tőle a lakáson kivül. Talán valakinek más ötlete miként tünhet el/csúszhat le valaki lábárol egy zokni anélkül ,hogy észrevenné?



2021. márc. 12. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

"nemfogyaszottam alkoholot az utóbbi hónapban, sem drogot évek óta"

Nem is olvastam tovább. Ez mindent megmagyaráz.

2021. márc. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mégis mit magyaráz meg? Tessék a szakértői véleményed kifejteni okoska. a nemfogyasztott melyik része nemvolt érthető ? Ha már ez gondot okoz javaslom az általánost újra végigfutni,továbbá bármi más véleményed amúgyis irreleváns lenne mert laikus vagy amúgyis
2021. márc. 12. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Csak így tovább kiscsikó.
2021. márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet , ilyen aki hülye.
2021. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A nem fogyasztottam(...) részből következtetni lehet, hogy azelőtt bizony fogyasztottál drogot és alkoholt is.


Rövidtávú memóriád károsodhatott, lehet csak fel akartad venni. Fel se vetted

2021. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!