Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mentális gondok lehetne...

Milyen mentális gondok lehetnek a gyerekkorodban vertek és szár volt az életed?

Figyelt kérdés
2021. márc. 15. 17:07
 1/2 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
100%
Eleg szeles a paletta, attol fugg hogyan es mennyire dolgoztad fel. Keress fel egy szakembert, honapok utan o tud valaszolni es talan segiteni.
2021. márc. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%
általában aki el volt nyomva kiskorában, magyarán- bulliingolva volt, tudom nincs nagyon jobb szó most rá felnőtt korában ő maga lesz bully-vagyis a negatívat majd átviszi a további generációra. pl. a bátyámat verte az apám, ergó a hü-lye ba-rom a saját vérszerinti gyermekeit verte sza-rrá. de van ellenkező példa is, hogy mindent meg tesz valaki hogy meggyógyuljon, eljár orvosokhoz, pszichológushoz, pszichiáterhez és feldolgozza a traumáit-én ezt tettem, nehéz meló és volt visszaesés is. röviden a válasz-az egyénen múlik, hogy ki mi lesz belőle, van mindkettőre példa. volt már nem egyszer jó családból kikerülő drogos vagy alkoholista bűnöző stb, és szegény sorból sok hátrányból kikerülő vállalkozó is pl. én hiszek azért az egyén saját döntésében, de nekem az Isten hitem is segített. de megértem ha vki nem hisz Istenben, de valjuk be amikor kva nagy a baj mindenki Istenhez fohászkodik és aztán Ő dönt, h az életeted hogy élted, voltál-e jó, voltál-e önzetlen segít, ha meg bunkó sz-ar ember voltál akkor meg vagy betegséget kap az illető vagy máshogy kapja meg a magáét, mint a pénzügyi mérlegben, amit beleadsz azt hozod ki az életedből.
2021. márc. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!