Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már biztosan depresszió?

Ez már biztosan depresszió?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta tart, a netes depresszió tesztek is azt írták, hogy depressziós vagyok, de én nem bízom az ilyen pár perces tesztekben.. viszont napi pár óra munka is megerőltető, lassúnak látom az idő múlását, mégis repülnek a hetek, nem nagyon érdekel semmi, esetleg a pián és a gyúráson kívül. Már ismerkedni sincs kedvem csajokkal, a legtöbb társkeresőről töröltem magam, sőt 1 hete lesz holnap, hogy már ki se vertem magamnak, bocsánat a megfogalmazásért. Enni se szeretek már, de azért tudok. Néha fáj 1-2 helyen a hátam, végtagjaim. Jó munkám van, de kilátástalannak látok mindent, ez csak néha javul, főleg estére. 2019 ősze óta nem szexeltem, prostihoz se megyek, pedig lenne rá lehetőségem. Néha be is cuccozok, keményebbekből (nem lövöm magam, sose csináltam), akkor egy ideig jó aztán mégrosszabb. Sokszor alszok de nagyon rosszul. Egész nap az öngyilkosságon gondolkozok, de gyáva vagyok megtenni, a környezetem vidámnak lát mert ez mutatom nekik..Ez már depresszió?
2021. márc. 19. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem valoszinu, hogy depresszio - de nem vagyok szakember, jobb lenne elmenni pszichiaterhez.


Sok minden lehet.


Addig orulj ameddig a munkadat tudod vegezni, es van ami motival (gyuras, munka). Ha ezek megszunnek, akkor sulyos a problema.

2021. márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ez az.

De nem kell aggódnod.

A kiüresedést betöltekezés követi.

Valószínű, hogy nagy változás előtt állsz.

A személyed, a személyiséged.

A kemény anyagok ezen a helyzeten csak ronthatnak.

Adj időt magadnak.

Eddig ez az életmód volt számodra a természetes, amit folytattál.

Ennyi jelentette a boldogságot.

Vedd úgy, hogy most a Lelked leszólt, hogy most már Ő is tért szeretne kapni az életedben.

Több az élet annál, amit leírtál.

2021. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!