Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan sorstárs aki...

Van itt olyan sorstárs aki letette a frontint egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés

2021. márc. 21. 07:08
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:

Pánikbeteg vagy? Kerestem neked egy topikot, gyere át oda.

[link]

2021. márc. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:
31/31 nagyon szépen köszönöm, nagyon kedves vagy.
2021. márc. 23. 09:56
 33/51 A kérdező kommentje:
Egyébként elvileg nem vagyok pánikbeteg, amikor rosszul vagyok az elvonási tünet... Saját magamtol kezdtem el szedni a frontint, csak egyet hogy jobban aludjak... És ez lett a vége.. Háziorvos felirta semmi gond nem volt, aztán amikor már egyre többet szedtem (gyesen itthon 6 évig 2 gyerekkel) és le akartam szokni na akkor indult a kálvária... Átéltem már minden létező elvonási tünetet, itthon is a kórházban is... De a lényeg hogy nem akarom szedni mert normális életet akarok csak nem birom letenni, mert megszoktam, félek a rosszulléttől ezért már előre beveszem pedig semmi bajom... Szeptemberben a kisebbik kislányom is első osztályos lesz, addigra meg kell szüntetni ezt az egészet.. Nagyobbik kislányom most másodikos.
2021. márc. 23. 10:02
 34/51 anonim ***** válasza:

29-es, nem tudom, miért hat rád így. Mindenkire másképpen hatnak a szedák, a műtőben valószínűleg Propofolt kaptál, ami kicsit eltér a Midazolamtól, Rivotriltól, Frontintól. Az is lehet, hogy az intravénás altatást kiegészítették valami mással.


Sajnos valamikor régen én is szedtem a Frontint, mert kikészültem a kórházban a rám nehezedő súly alatt. Igaz, hogy ennyire sosem szedtem sokat, illetve elvi kérdés volt, hogy melóban sem. De nem tudtam aludni, és hajnal 3-kor már kelnem kellett, ezért néha napján a Frontinhoz nyúltam. Érdekes, hogy eleinte jól aludtam tőle, aztán megváltozott a hatása nálam is. Inkább voltam éberebb, és nyugodtabb. De tudtam, hogy ez nem jó így, és hamar túl is adtam rajta. Szakmámból kifolyólag tudtam mi vár rám az időnkénti Frontin "bekapkodások" után.


Higyjétek el nekem, saját tapasztalat ,és a kórházban látottak után hallgassatok rám ,és tegyetek meg mindent a Frontin ellen amit lehet.

2021. márc. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:

34

Köszönöm! (29 voltam)

Szerencsére én már lejöttem a xanaxról, nekem volt nyáron pszichózisom és akkor a többi nyugtató, antipszicho, stb. mellett le tudtak venni róla. Örülök neki.


Szerintem a kérdező is le akar jönni róla, csak fél az elvonástól.

2021. márc. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz
2021. márc. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én le tettem. A legjobb barátod a körömreszelő. De tényleg. Napi 4et szedtem. Aztán 3mat és szépen lassan így mentem le egészen addig amíg a fél tablettát reszelgettem. És sikerült. Sokszor be venném hátha jobb de nem lesz. A gyógyszerfüggőségre nincs gyógyszer. Hosszú út de meg tudod csinálni!:)
2021. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
Szerintetek lehetséges hogy a sok frontin miatt fáj a fejen egyfolytában?
2021. márc. 27. 11:26
 39/51 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Inkább a stressz.
2021. márc. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:
Nem nagyon múlik el a fájdalom csillapitotol sem, azért gondoltam hogy a sok frontin miatt... Hát én már ezt nem tudom követni, ha beveszem akkor se jo, ha nem veszem be akkor sem... Meddig tartanak az elvonási tünetek? Mert már ezt a fejfájást is annak gondolom kb... Valaki aki tényleg leszokott segitsen már légyszí, meddig kell kibirniba legnehezebb részt?
2021. márc. 27. 11:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!