Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mire utal az, ha nem szeretek...

Mire utal az, ha nem szeretek fizikailag kimagasodni mások közül, és mivel magas vagyok ez zavar(t)?

Figyelt kérdés

Főleg régebben volt ez "sláger" nálam, de mostanában is van pár jele ennek. Magas vagyok, és tizenéves koromtól kezdve mindig a legmagasabbak között voltam az osztályban.

Amikor mással beszéltem automatikusan begörnyedtem, mert annyira zavart, hogy magasabb vagyok, és hogy lefele kell néznem. Kb. mintha ez nem lenne helyén való, hogy én ilyen magas vagyok. Főleg tanároknál zavart.

Mostanára megszerettem, de ugyanúgy automatikusan összehúzom magam, ha olyannal beszélek aki nálam sokkal kisebb.


2021. márc. 22. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Rossz szokás lehet

Mihelyt észreveszed , korrigáld, mert még úgymaradsz :)


(Újdonsült anyukaknál is hasonló az előre biccentett csípő gyermekfogás közben ,sok gondot tud okozni később )

2021. márc. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 Már mindegy :'D
2021. márc. 22. 20:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Neem

Sosem az

Quasimodonak mondjuk igen

2021. márc. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!