Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok szerencsétlen...

Miért vagyok szerencsétlen mindenbe?

Figyelt kérdés
Én vagyok a kisebb, van egy lány testvérem is. Míg ő szép, sovány buknak rá a fiúk, sikerei vannak az iskolában, főiskolára is felvettek teljesen egészséges.(remélem az is marad sokáig nem vagyok irigy rá).Addig nekem minden forditva sül el. Nem vettek fel a fő sulira... Nem annyira buknak rám a fiuk.. És mindig van valami bajom:S És ez másoknál is halottam hogy a kisebbik nem olyan sikeres mint a nagyobbik. Miért van ez így??
2010. aug. 19. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Biztosan ez csak egy véletlen, hisz nincs ilyen, hogy a kisebbik testvér a szerencsétlenebb. Ha pedig tényleg ennyire nem jönnek össze neked a dolgok, akkor fogd fel úgy, hogy ennél már csak jobb lehet, hiszen nem történhet csak rossz dolog veled. Biztosan olyan is lesz, hogy valamiben jobb, szerencsésebb leszel, mint a tesód. Ha én is belegondolok ugyanígy vagyok kb, mint te. Csak nekem nincs tesóm és nem tűnik fel, hogy csak rossz dolgok történnek velem, vagy nem tudom. :D
2010. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, én ilyet még nem hallottam, úgyhogy ezzel ne nyugtasd magad! Szerintem egy a baj, hogy nem hiszed el magadról, hogy Te ugyanolyan jó vagy, söt, akár jobb is, mint a tesód. Önbizalom kérdése. A kisugárzás nagyon fontos, ha lehajtott fejjel mész az utcán, és azt mondogatod, h szerencsétlen vagy, akkor nem fognak utánad szaladgálni a fiúk. Inkább húzd ki magad, nézz bele a tükörbe, biztos, hogy Te is szép vagy, nemcsak a tesód. Az igazi szépség belülröl fakad, és ez nagyon igaz. Próbálj mindig magabiztosan mosolyogni, meglátod, meglesz a hatása. Ha bemagyarázod magadnak, h Te szerencsétlen vagy, ezzel utasítod az agyadat, h ennek megfelelöen viselkedjen... Szóval fel a fejjel! Majd felvesznek jövöre, addig meg dolgozol 1 évet, és lesz egy kis tartalékod legalább.
2010. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha így fogsz fel dolgokat az a kisugárzásodon is látszik. A negatív kisugárzás viszont abszolút nem vonzó, inkább taszító!


Én is éreztem ilyet, mindenki ezt mondta nekem, de nem erdekelet, akkor meg nem ertettem az ertelmet, mit szamit h negativ vagy pozitiv a kisugarzasom, edesmindegy! tehat sok ido kellett mire rajottem, hogy igen, fontos!

2010. aug. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 margoz ***** válasza:

Ne csak a szemeddel láss,a sziveddel is,lehet hogy kivülről a tesód csinosabb,sikeresebb,de biztos neki is vannak olyan problémái amit te nem szeretnél.Kérdezd csak meg tőle,hogy igazából elégedett azzal ahogy most alakulnak a dolgai?

Mi nők mindig másképp szeretnénk ki nézni ,más haj,más szem,más fiu,stb örök női gyarlóság!Nem akarok tanácsot adni,ebben nem lehet,csak annyit szeretnék mondani,ne azután sirj ami nincs és sose lesz,annak örülj ami van és ami még lehet.

Régen jo 30 éve a barátnöim között volt egy lány aki genetikailag erös testalkatot örökölt.és bármit csinált nem lett sose csinos,De mellette aranyos volt,és minden témáról el lehetett vele beszélgetni,ő sose mondta hogy nincs kedvem ezt vagy azt csinálni,mindig jött velünk bulizni is,mi be pasistunk,ő szomorkodott hogy nem kell senkinek,nem lesz családja stb.Vigasztaltuk hogy nem az alkattol függ a boldogság,hanem ami belül van,és igazunk lett,hisz a végén ő ment a leghamarabb férjhez lett 2 gyönyörü fia és mig a csinos barátnöi házassága zátonyra futott,az övé mai napig tart és nagyon jó,Sokat szoktunk vele a régi idökről beszélgetni,és ma már tudja hogy csak azért volt szomoru mert akkor nem szerette saját magát és szenvedett mert más szeretett volna lenni.

2010. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!