Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ebben az évben miért vagyok...

Ebben az évben miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Teljesen kivagyok, már szinte életkedvem sincs, semmi nem jön össze. Nem volt munkám nyáron, megbuktam iskolában, most is majdnem összejött egy nagyon jó munka, de az utolsó pillanatban mondták le, alig van pénzem, ja és még év elején 4 hónapig volt hasmenésem bónuszként.
2010. aug. 22. 13:45
 1/7 anonim válasza:
100%
nyugi Én és anyukám is egy nagy szerencsétlenség vagyunk 2010-ben, nekem sincs munkám és neki sincs... Sehova nem vesznek fel minket és a rokkant nyugdíját is megvonták 12 év után. 24 ezer ftból élünk ketten és mindenbe rosszul járunk ami csak történik velünk, semmi nem jön össze... szóval tudom nem vigasztal, de nem vagy egyedül
2010. aug. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt az évet én is megszívtam.Nekem se jön össze semmi.Se munka,se pénz,se csaj stb...Ráadásul még egy autót is sikerült venni tavaly amikor jobban ment,most meg állásában fog tönkre menni.Eladni sem lehet,mert annyit veszített az értékéből:S

De le kell sz@rni.Ettől már csak jobb jöhet! :)

2010. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De nekem azért is nagyon nehéz, mert régebben minden összejött, szerencsés ember voltam, most meg semmi, nincs pénzem, munkalehetőség persze sehol (Magyarország), kilátástalanság, tanulás se megy, bár most sokat tanulok, talán jövőre jó tanuló is lehetek (ezért nem pótvizsgázom).

De még talán az is bejöhet még a sorba hogy a szüleim elválnak, de ez már nem meglepő.

2010. aug. 22. 14:05
 4/7 anonim ***** válasza:
na ez az igazi élet amit most érzel ,sose feletsd el
2010. aug. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"na ez az igazi élet amit most érzel ,sose feletsd el"

Hát igen Magyarországon.

2010. aug. 24. 14:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem,nem,nem!!!!Bízz magadban és vissza tudod fordítani a dolgot!Bízz benne,hogy o.k.,eddig tartott.Nekem bejött.Nem vagyok "agyi elvont",de sokszor sikerült más pechsorozatot megszakítanom így!Ha elkönyveled,hogy így is marad,akkor...Az lesz.

Próbálkozz!Sok sikert!

2010. aug. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 no21 válasza:
bízz magadban és idén szilveszterkor egyél több lencsét
2010. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!