Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofrének , ti is visszahúzó...

Skizofrének , ti is visszahúzódóak/magatoknak valóak vagytok gyerekkorotok óta illetve erős akaratok volt?

Figyelt kérdés
2021. márc. 27. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok az, de édesapám paranoid skizofrén és sokkal inkább introvertált volt mindig is, mintsem extrovertált... De általában mindenkivel kedves volt azért. Soha nem volt akaratos, inkább az ellenkezője.

Családjában el is nyomták... Alkoholisták voltak a szülei, a 6 évvel idősebb bátyja hol barátkozott vele, hol megverte, sokszor becsapta és kinevette... De leginkább nem is volt otthon, mert Ő is inkább csövelt idegenekkel mint hogy az alkesz szülőkkel legyen. Viszont apám akkoriban, falun erre rá volt kényszerűlve.

2021. márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ az a teóriám , hogy a skizofrénia egy introvertált betegség amúgy én is kedves vagyok , de attól még erős akaratom van.:) engem is elnyomott apám.
2021. márc. 27. 16:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle szkizofrénia van, paranoid, kataton, hebefrén, stb.

különböző tünetekkel.

2021. márc. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!