Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofrén vagyok,öngyilkos...

Róbert dávid kérdése:

Skizofrén vagyok,öngyilkos akarok lenni megéri e vagy sem?

Figyelt kérdés
Már kiégtem,és belefáradtam az egészbe hogy 1 héten 3 napot végig bőgök mint egy nő,hiába szedem a gyógyszereket egy kicsi javulás van csak de tünetmentes sosem voltam.ha nem lenne anyukám akkor már felvágtam volna az ereimet.kapok depo injekciót attól sem jobb én reménytelen eset vagyok.nem szeret senki. csak anyukám. olyanom is van hogy hétvégén rosszabul vagyok nemtudom ez pszchiés de akkor szenvedek folyamatosan és depressziós vagyok.de csak hétvégén! úgy érzem én valami elkövettem életemben,vagy pedig rossz gyerekkorom volt és azért vagyok beteg. 16 év után még mindig nem tudom elfogadni a betegségem.utálom az egészet hogy vegetálva kell élnem. időnként neki állok edzeni az ad egy kis motivációt,de ígyse tudok kitőrni. Ilyenkor hétvégénként mindig azt gondolom amikor ilyen rosszul vagyok,hogy mások is vannak velem a bajban.Nem szeretek emberek közt lenni mert kiszárad a szám és gyorsan elkezd dobogni a szivem inkább kerülöm a tömeget.ingadozni is szokott a hangulatom ez már évek óta nemtudok vele mit csinálni. Kb az én életem és a halál ugyanolyan szinten van,de tényleg. meg bélyegeznek minket és kitaszitottá tesznek.:(( 29/F

2021. márc. 27. 19:37
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ugy hangot meg nem igazan hallotam csak ugy hogy gondolatban.ugy ertem nem hallotam meg ugy hangot mintha pl valaki hozzam szolna pl anyukam.Kenyszerbeteg is vagyok erre kapom az anafranilt.igen csak ugy vizionalok nem zavarnak igazabol.ezek inkabb kenyszergondolatok inkabb.
2021. márc. 28. 13:34
 12/22 A kérdező kommentje:
Minden nő csak egy viccnek néz,én már soha többet a k*rva életbe nem probálkozom egyiknél se,mindig csak a kudarc,kapjanak agyrákot
2021. márc. 31. 08:00
 13/22 A kérdező kommentje:
szerintem mégiscsak megölöm magamat
2021. márc. 31. 13:03
 14/22 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok. Remélem, még nem tetted meg! Ha nem sikerül barátnőt szerezned, akkor mi van? Semmi. Újram és újra kell próbálnod. Vagy keress hozzád hasonló barátnőt. Ha mégsem sikerül, élj magad miatt! Másnak sem könnyebb az élete, csak azt hisszük, a miénk a legnehezebb.


Nem szabad feladni! Majd ha vége ennek a járványnak, járhatnál csoportterápiára, ha van lehetőség az orvosodnál. Szokott lenni nappali foglakozás TB alapon. Ott megismerhetsz másokat, barátokat szerezhetsz. Meglátod, hogy nem vagy egyedül ezzel a problémával.


Ez egy is jellemzője lehet a téveszmének, hogy azt hiszed, mindenki rajtad nevet. Ez nem így van! Szard le, ki mit gondol! Anyukáddal is megoszthatnád a félelmeidet, problémáidat. Lehet, hogy ez sokat segítene. Szeret téged!

2021. márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Még egy dolog! "A győztes tulajdonképpen egy vesztes, aki mégegyszer megpróbálta"
2021. márc. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ne öld meg magad, ebből is ki lehet gyógyulni mint például a depresszióból, 3-4 év és teljesen tünetmentes is lehetsz.

Gondolj bele, 29 vagy, végig szenvedsz néhány évet, de utána, utána előtted áll még az élet, ne add fel soha!

2021. ápr. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Kérdező... Én 31éves vagyok, és sikertelen a nőknél. Eddigi legnagyobb sikerem egy aszexuális lánnyal való toxikus kapcsolat volt, ami miatt 3évet sírtam még. Érted, aszex! Nem volt dugi pajtás! Ne aggódj, van ilyen. Majd lesz jobb! A lényeg az, hogy megtaláld a hozzád illőt, hidd el, kevés ilyen van, nehéz megtalálni!


Én 6x kerültem kórházba suicid gondolatok miatt. Persze nem tudom milyen egy skizofrénnek az élete (kívülről tudom), de nekem sem könnyű, halom mentális zavarom van. Nagyon fontos, hogy nem szabad feladni, nem azért jöttünk ide.

2021. ápr. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szia, minden rendben van?
2021. okt. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nem igazan :(
2021. okt. 29. 18:22
 20/22 A kérdező kommentje:
Most is öngyilkos akarok lenni,azon gondolkozom hogy öljem meg magam
2021. nov. 4. 08:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!