Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofrén vagyok,öngyilkos...

Róbert dávid kérdése:

Skizofrén vagyok,öngyilkos akarok lenni megéri e vagy sem?

Figyelt kérdés
Már kiégtem,és belefáradtam az egészbe hogy 1 héten 3 napot végig bőgök mint egy nő,hiába szedem a gyógyszereket egy kicsi javulás van csak de tünetmentes sosem voltam.ha nem lenne anyukám akkor már felvágtam volna az ereimet.kapok depo injekciót attól sem jobb én reménytelen eset vagyok.nem szeret senki. csak anyukám. olyanom is van hogy hétvégén rosszabul vagyok nemtudom ez pszchiés de akkor szenvedek folyamatosan és depressziós vagyok.de csak hétvégén! úgy érzem én valami elkövettem életemben,vagy pedig rossz gyerekkorom volt és azért vagyok beteg. 16 év után még mindig nem tudom elfogadni a betegségem.utálom az egészet hogy vegetálva kell élnem. időnként neki állok edzeni az ad egy kis motivációt,de ígyse tudok kitőrni. Ilyenkor hétvégénként mindig azt gondolom amikor ilyen rosszul vagyok,hogy mások is vannak velem a bajban.Nem szeretek emberek közt lenni mert kiszárad a szám és gyorsan elkezd dobogni a szivem inkább kerülöm a tömeget.ingadozni is szokott a hangulatom ez már évek óta nemtudok vele mit csinálni. Kb az én életem és a halál ugyanolyan szinten van,de tényleg. meg bélyegeznek minket és kitaszitottá tesznek.:(( 29/F

2021. márc. 27. 19:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
16os vagyok, nem tudom miért lettem lepontozva, de egy a biztos, ne légy öngyilkos, keresd az élet lehetőségeit, adj időt a gyógyulásodra, menni fog, hidd el!
2021. nov. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
azóta elköltöztünk egy jobb helyre,óbudára időnként még jár a fejembe hogy öngyilkos legyek.
nov. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!