Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánik rohamok, váltakozó...

Pánik rohamok, váltakozó hangulat, általános rossz közérzet. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 26 éves férfi vagyok. Egész életemben vidám, és életszerető ember voltam. Imádok utazni, munkám miatt is rengeteget utazok, és imádom amit csinálok/csináltam(Vendéglátás).Egyetlen problémám van, még pedig magas vérnyomás, amit kontroll alatt tartok. Viszont amióta ez az egész járvány felütötte a fejét valami nincs rendben. Hazaköltöztem, és idehaza kezdtem állást keresni. Közben elsőre csak esténként volt olyan érzésem, mintha hirtelen nem kaptam volna levegőt, de utána semmi probléma nem volt. Később már nap közben is jött, valamint néha a “mindjárt elájulok” érzése jött. Eljutottam addig, hogy most már általánosan rossz közérzetem van, pánik rohamok jönnek rám, és kezdek a megőrüléstől félni.. Elmentem kéretni nagy labort, minden rendben. Orvosnál voltam egy ilyen pánikroham közben, azt mondta minden rendben van, csak pánikroham.. Mitől lehet ez? Vagy ha csak tanácsot tudnának adni, hogy merre menjek tovább vele.. Köszönöm előre is a válaszokat!

2021. márc. 27. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Klinikai szakpszichológust keress fel, a pánikroham a szakterületeik közé tartozik. Általában már pár alkalmas pszichoterápiával rendbe lehet tenni.
2021. márc. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miert lett leszavazva a valaszadó? Evyertelmu hogy pszichoterapiaval gyogyithato.qhogyan fizikai betegseggel orvoshoz, fordul lelkivel pedig pszichologushoz. En is atestem ezen
2021. márc. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon örülök nekik! Gondoltam, hogy ilyesfajta lesz inkább a baj, a gond az volt, hogy a jelenlegi helyzetben nagyon nehéz már csak orvossal is beszélni, de így mehetek egyenest privátba. Fogalmam nincs, hogy ki, miért pontozta volna le, mind a kettő válasznál szokás szerint a hasznosra nyomtam. Köszönöm a segítséget!! :)
2021. márc. 30. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!