Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánik betegség?

Pánik betegség?

Figyelt kérdés
Munkahelyen kezdődött erős szédülés rosszúlét. Haza mentem minden rendben volt. Majd mindennapossá váltak az ottani rosszúléteim de csak szédülésben, majd jöttek ilyen fura rohamok, szívem.vert nyugtalan voltam azt hittem szív infarktust kapok helyben, majd 20 percre rá elmúlt. Ez a szédülés ha rám jön mindig csak a munkahelyen, ha hosszabb ideig nem megyek be sokkal jobban vagyok.de maga a gondolat hogy mennem kell már attól szorongok.

2021. márc. 30. 16:06
 1/2 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem volt ekg.vérvétel egy hónapban kétszer is.neurologus de nem.kuldott tovabb igy maszek mri re megyek hatha van valami baj.full orr gegeszeten is voltam semmi.házi orvosom ekg nál mondta h makk egészséges a szívem de látja h szorongok.12.diken lesz mri félek nem e valami komoly cucc:(
2021. márc. 30. 16:08
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen valószínű. Nekem is van. Téves betegség tudatom van, sajnos nálam ez váltja ki. Erős szédülés, elsötétül mindem, hidegrázás, hányinger, hasi görcs, kiver a víz, és ver a szívem 100al. Nekem max 20-30másodpercekig tart "csak" de borzasztó élmény. Én készülök pszichologushoz. Más már nem maradt. :( magától nem múlik el. :(
2021. márc. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!