Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a gyógyír, illetve a...

Mi lehet a gyógyír, illetve a megoldás?

Figyelt kérdés
Szóval az a lényeg, hogy van bennem valami gátlás, és visszafogottság talán még kicsit motiválatlan is vagyok. Izgatott vagyok amikor több ember elött vagy, idegennel kell beszélni és ebből kifolyólag néha össze vissza beszélek és kifejezni sem tudom magam. DE. Ha elfogyasztok bizonyos drogokat, illetve alkoholt iszom, de akár elég lehet egy erős kávé is, akkor ezek a rossz tulajdonságok azonnal feloldódnak. Tisztázzuk, hogy nem vagyok semmilyen függő, teljesen egézszéges, tiszta életet élek, egyedül kávét iszom mindennap. Esetleg van e valami természetes módszer vagy szer ennek a kiküszöbölésére vagy mentálisan keresendő a probléma? Vagy ez már szorongás is lehet? 25/F

2021. márc. 31. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Egy jól vezérelhető, diszkrét vibrátoros bugyika a barátod.
2021. márc. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Látom az olvasás nem az erősséged. 25/F mint Férfi, csak megsúgom halkan. De ha szándékosan írtad, akkor csak sajnálni tudlak amiért ilyen elbaszott, homofób gondolataid lesznek egy átlagos témától.
2021. márc. 31. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:
A probléma biztos, hogy mentális. A megoldás attól függ, hogy milyen mértékű ez az izgatottság. Ha a mindennapi életedet akadályozza vagy rontja teljesítményedet, akkor jó lenne pszichológushoz fordulni. Ha enyhébb mértékben jön elő, akkor a folyamatos gyakorlás biztos, hogy segítene. Ezen kívül hatásosak még a különböző relaxációs technikák és az autogén tréning, amit pszichológus vezetésével tanulhatsz meg.
2021. márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 Láttam és olvastam. Ez nem homofóbia, ez biztatás. :D
2021. márc. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!