Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik valami nyugtató...

Létezik valami nyugtató hatású tea, vagy bármi (ami persze nem gyógyszer) amely nyugtat egy picit legalább?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon rossz természetem van. Lobbanékony, hirtelen hiszti..stb. Szóval nagyon ideges tipusúnak mondhatom magam, és zavar az, hogy minden zavar....Változtatni magamtól BIZTOS, hogy nem tudok, hiszen én hiába akarok nyugodt természetű lenni egyszer ha az idegeim nem hagyják:D.

És a kapcsolatomban is szeretném ha ez változna, zavar, hogy nem tudok higgadt maradni bizonyos szituációkban.

Valaki volt igy? És meg tudott változni valami hatására?


2010. aug. 20. 11:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Orbáncfő tea.Az a legjobb.Bár nekem pont az ellenkezőjét váltotta ki,tehát ilyen hiperaktív lettem tőle:D:D

Én depresszióra ittam,de abbahagytam mert nem lett jobb tőle...


Az orbáncfű tea pozitív hatásai:


- nyugtató hatásánál fogva enyhíti a depressziót, az idegeskedést, és jól orvosolja az álmatlanságot is,


- jól alkalmazható fájdalomcsökkentésre, különösen gerinc és reumás fájdalmakra, de jó még az aranyeres fájdalmakra is,


- szépen tisztítja a horzsolásból eredő sebeket, sérüléseket, és egyéb bőrproblémákat, elősegíti a sebgyógyulást,


- jó vérszegénység esetén is, - csillapítja a fejfájást,


- kiváló a gyulladásgátló hatása,


- kedvező hatású gyomorfekélyre, epebántalmakra, hasmenésre, és vese-elégtelenségre is.

2010. aug. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Szia, Kedves Kérdező.


Én is a citromfüvet tartom a legjobbnak. De ezért nem is kellett volna írnom, hiszen annyian javasolták. Viszont elhangzott még egy nagyon fontos javaslat, a 21 éves lánytól. " De te is kellesz hozzá "

Ez az én olvasatomban azt jelenti, hogy megadom a módját. Nem behörpölöm 5 sec alatt, hanem komótosan elkezdem csinálni, kitöltöm magamnak és szépen eliszogatom. Tehát nem bekapok egy aspirint-módon.

2010. aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Te is kellesz hozzá a tea csak segít, hogy ne legyen mégse olyan nehéz. Nehéz lesz így is, de teával könnyebb. Megnyugtat így kevesebbet kell erőlködnöd. Most ne hidd azt, hogy könnyű megváltozni. Valakinek könnyű, valakinek nem. Veheted úgy is a tea az egy útmutatás.
2010. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!!
2010. aug. 23. 07:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!