Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mind egybekapcsolható, és...

Ez mind egybekapcsolható, és általános szorongást jelent?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok aludni, mert folyton rosszat álmodok, de teljesen olyanokat amik a napi problémáimat tükrözik. Ha egyszer felkelek éjszaka, nem tudok visszaaludni, legyen az 11,vagy 4 óra mikor felriadok. Utána egesz nap mosott sz*r vagyok. Rám szokott jönni egyoldali kézremegés, a bal kezembe, nem túl erősen de kitartóan. Gyomorsav túltengésem is van, abból is elegem van. Szerintetek ez a három összeköthető? Amig COVID van addig a pszichológus nem megoldás mert nem megyek ilyen helyekre.

2021. ápr. 2. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy ezek a tünetek összefüggnek-e, de engem ugyanilyen alvási tünetekkel inszomniával diagnosztizáltak.

(Egészen kiskorom óta voltak ilyen panaszaim, majd elmentem orvoshoz, kaptam egy enyhe nyugtatót, és azóta rendesen tudok aludni a nyugtató nélkül is.)

Bár nekem elég komoly rémálmaim is voltak mellette.

Olvass utána, nekem pszichiáter segített, azóta rendesen tudok aludni.

2021. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is inszomniára gyanakszom, csak érintőlegesen pár hónapja megkérdeztem az orvosom, és azt mondta hogy nem szakértő az ilyenekben de szerinte is inszomnia lesz
2021. ápr. 2. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen csak abban az esetben fogadd el a nyugtatót, ha nincs már más lehetőség, mert az sem segít hosszútávon!

Én egyedül azért fogadtam el, mert amikor aludtam sem tudtam nyugodtan, és valamikor pihennie kell az embernek.

Viszont én a helyedben egy pszichológust/pszichiátert attól független felkeresnék,de nagy valószínűséggel rád fogják tukmálni a gyógyszert, én ezt tapasztaltam. (1-es)

2021. ápr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én sem tudok ovis korom óta aludni, emlékszem, alsós koromban is nagyon durva rémálmaim voltak, volt hogy alva jártam. Soha nem tudtam rendesen aludni de most ez megint felerősödött
2021. ápr. 3. 11:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnálattal olvasom.

Keress fel egy szakembert, nekem segített, azóta van, hogy 12 órát alszom.

Ha van bármi kérdésed, akkor írj rám, szívesen válaszolok, illetve beszélgetek.

2021. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Nekem a savlekötő segített, azóta sokkal jobban alszom.


Nézz refluxos tippeket és próbáld ki a gaviscont.

2021. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!