Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Klinikai depresszióra lamolep...

Klinikai depresszióra lamolep és antipszihotikum?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 6. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:
49%

Lamolep az a mániás depresszió mániás szakaszának lenyomására van, ahogy az antipszichotikum is az agyi túlműködés lenyomására van.

Sima depresszióban hangulatjavítót szoktak írni.

Amúgy meg akkor szedd ezeket ha le akarsz épülni, meghízni, hormonbajokat szerezni.

Én szedtem mind3-at, és nemhogy nem segített egyik sem, de a Lamolepre allergiám lett 2hét után, ez mint megtudtam igencsak gyakori, és a számban kezdődtek a kiütések,hólyagok, így mire észre vettem,mondták hogy lehetett volna a vége gégemetszés vagy fulladás. Emellett rémálmaim voltak és hallucináltam esténként, pánikrohamok jöttek rám stb.

Az antipszichó esetében meg konkrétan nem tudtam normálisan mozogni, csak feküdtem és se enni se gondolkodni nem bírtam, tényleg olyan volt az egész mintha egy hatalmas páncélruhában mászkálnék lassítva.


El lehet múlasztani a depressziót, ha az ember megismeri az okát és változtat az életén, mondom ezt én, aki tényleg szar állapotban voltam, és az orvosok azt mondták, életem végéig ez lesz.


Ennek az egésznek már lassan 4 éve, és a nehézségek ellenére sem tért vissza a dolog.


Ezeknek a gyógyszereknek viszont még mostanában is éreztem a mellékhatását, flashbackek képében. Nem olyan jó dolog ám az, plusz időnként alvásparalíziseim voltak azóta ( gyógyszerek előtt soha).


Hogy megfontolod-e amiket írtam, nem tudom, anno engem is ki lehetett kergetni a világból ezekkel a képes vagy változtatni dumákkal.

Én leírtam a tapasztalataim, és ha olyan diagnózisokkal mint bipoláris zavar,borderline, depresszió, pszichotikus rendellenesség, mégis meg tudtam gyógyulni, akkor másnak is sikerül. Főleg ha a gyerekkori traumák okozzák a pszichotikus dolgokat, akkor azok belső tisztázásával elmúlik a dolog.

2021. ápr. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!