Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 10 évig senkinek nem mondtam...

10 évig senkinek nem mondtam el , hogy 1 évig hallottam ahogy szexelnek a szüleim 10 éves voltam kb az az érzésem volt , hogy anyám nem akarja mert utálta apámat, apám aggresszív volt . Senkivel nem oszthattam meg mert szégyeltem. Kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Járok pszichológushoz és pszichiáterhez , de nehezemre esik a barátságokat fenntartani talán , mert úgy érzem nem érdekli őket ami bennem van.

Ti mit csinálnátok ha skizofrének lennétek?

Pszichotikus érzéseim már nincsenek a pszichológusomnak köszönhetően illetve a gyógyszer segít kontrollálni a fejem.

Barátokat szeretnék majd később barátnőt , de egyrészről a legnagyobb motivációm sajnos a félelem ezen kéne változtatnom.

Pozitívitás és nyugalom béke.


2021. ápr. 7. 12:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
Káosz. Mi a kérdés?
2021. ápr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szeretném valakivel megosztani ami bennem van csak nem akarom egyszerre sokkolni az illetőt és hogyan legyek pozitívabb?
2021. ápr. 7. 12:26
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
közben ittál, hogy ez ilyen összefüggéstelen, egymás után dobott mondatok?
2021. ápr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem
2021. ápr. 7. 12:29
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
En is hallottam a szüleimet, az anyám sem szerette az apámat mégsem maradt meg bennem semmi ilyen jellegü dolog,amirõl te irsz.
2021. ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jó neked én 1 éven át nem tudtam aludni mert mindig felébrettem rá
2021. ápr. 7. 12:37
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

Engem nem zavart,mert aludtam tovább.

Neked valami más problémád is kialakulhatott gyeremkkorodban, félelem is volt benned, mivel azt irtad,hogy az apud agressziv volt.Na jó azért biztosan olyan dolgokat is megtapasztalhattál,amit én nem.

2021. ápr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az volt az érzésem hogy kvázi apám megerőszakolja anyám
2021. ápr. 7. 12:42
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

Akinek nem lenne tiszta: skizofrén a kérdező. Ezért kesze-kusza a kérdés leírása, ezért jár pszichológushoz, ezért viselte meg olyan jelentéktelen dolog, mint hogy hallotta a szüleit szexelni.

Ha azt érzed, hogy a pszichológus/pszichiáter nem akar meghallgatni, nem akar veled foglalkozni, akkor keress egy másikat. Barátokra - ahogy írtad is - nem kellene rázúdítani ilyen problémákat, főleg ha viszonylag friss az ismeretség.

2021. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi 9 es.
2021. ápr. 7. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!