Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 10 évig senkinek nem mondtam...

10 évig senkinek nem mondtam el , hogy 1 évig hallottam ahogy szexelnek a szüleim 10 éves voltam kb az az érzésem volt , hogy anyám nem akarja mert utálta apámat, apám aggresszív volt . Senkivel nem oszthattam meg mert szégyeltem. Kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Járok pszichológushoz és pszichiáterhez , de nehezemre esik a barátságokat fenntartani talán , mert úgy érzem nem érdekli őket ami bennem van.

Ti mit csinálnátok ha skizofrének lennétek?

Pszichotikus érzéseim már nincsenek a pszichológusomnak köszönhetően illetve a gyógyszer segít kontrollálni a fejem.

Barátokat szeretnék majd később barátnőt , de egyrészről a legnagyobb motivációm sajnos a félelem ezen kéne változtatnom.

Pozitívitás és nyugalom béke.


2021. ápr. 7. 12:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Anyuddal erről beszéltél? "Anya, mikor kicsi voltam rendszeresen hallottalak titeket apuval szexelni. Viszont úgy tudom nem szeretted már őt, így mindig arra gondoltam olyankor, hogy olyan, mintha épp megerőszakolna. Ez nagyon bánt még a mai napig is."


Amúgy lehet érzelmek nélkül is szexelni.

2021. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ja már beszéltem vele igen, nem volt erőszak csak szimplán utálta az apám amiért ő agresszív volt. A probléma hogy 10 évig vittem a hátamon ezt a 200 kilós terhet és senkivel nem osztottam meg így széttörtem a súly alatt
2021. ápr. 7. 13:01
 13/16 anonim ***** válasza:
Az anyud segit feldolgozni a történteket, veled is agressziv volt az apud?
2021. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Apám hihetetlen sokat ordibált és fenyegő volt kicsit félreérthető voltam mert nem fizikálisan volt agresszív hanem minden más szinten persze azért arra is volt példa.
2021. ápr. 7. 13:07
 15/16 A kérdező kommentje:
Egy nagyon negatív klímaban nőttem fel stressz volt az egész légkör
2021. ápr. 7. 13:08
 16/16 A kérdező kommentje:
Barátokat akarok csak tudom , hogy sok lenne a nyomorgásom szeretnék adni másoknak nem csak elvenni
2021. ápr. 7. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!