Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentálisan padlóra küldött a...

Mentálisan padlóra küldött a Platform c. film. Hogyan lehetnék jobban? Rátok hatott már így egy film?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ciki ez a dolog főleg ennyi idősen de én alapból érzékeny, szorongós és aggodós személyiség vagyok.

Tegnap megnéztem a Platform c. filmet amit már nagyon bánok. Abszolút átjött az üzenete, a hangulata, beleképzeltem magam a szituációba sajnos.


Szóval tegnap este óta egyáltalán nem tudok aludni, folyamatosan szorongok és félelem érzetem van jelenleg is. Kajára nézni sem bírok nincs étvágyam. Kinyitottam hűtőt, hogy a kávémba tejet rakjak de olyan kellemetlen nyomasztó érzés fogott el az ételek láttán. Főznöm kellene de semmi nem visz rá. Tegnap a film után sírtam is arra gondolva közben, hogy "Baszki.. de rohadt jó "szinten" vagyok az életben (jelenleg), hálásnak kell lennem."


Próbáltam kibeszélni a családtagjaimal ezeket az érzéseket, vicces sorozatokat neztem egész éjjel de még nem tudom elengedni. Gyomoridegem van.


Ti jártatok már hasonló képpen egy film megnézése után? Mi az ami segíthet most?


23/N



2021. ápr. 9. 11:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
#19. Az elejétől fogva tudatosítottam, hogy fikció az egész. Ezen okból kifolyólag nem hagyott nyomot bennem. A sok vér pedig egyenesen közönséges volt. Annyira messzire akart menni a rendező, hogy ezáltal lett hiteltelen.
2021. ápr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
"Nem hozza ki a sorozatot a link, de szerintem a "Gabriel Fernandez akták" lehet az.? Ezt én is megnéztem nem is olyan régen és igen, nagyon siratós, lélekromboló ez is" Igen, az. Az anyáknapos rész mai napig eszembe jut elbőgöm magam.
2021. ápr. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem én is, azóta én sem vagyok rendben...
2021. júl. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
#23 Elhiszem!:)
2021. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!