Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Brintellixet és Xanaxot...

Brintellixet és Xanaxot kaptam major depresszióra. Még nem szedem.Híztatok valamelyiktől? Nekem nem tenne jót,így sem vagyok egy filigrán alkat.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 10. 06:33
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Mindkettő nagyon hízlal. Egyrészt megkötik a zsírt sz idegrendszernek, másrészt a nyugodt embernek jobb az étvágya, mint akinek gyomoridege van. Harmadrészt álmosítanak is, több alvás- kevesebb kalória égetés. Akkor nem hízol e gyógyszerek mellett, ha piszkosul odafigyelsz az étkezésre és a sok mozgásra.
2021. ápr. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valahogy sejtettem. Nézek inkább gyógynövényt. Szemezgetek az Aswahgandával,folsav,B12. De néztem már a Sedacur fortét is. Nem.szeretem ezeket a pszichiátriai szereket. Félek tőlük.
2021. ápr. 10. 08:03
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
1. válaszoló vagyok. A gyógynövényes cuccok nem sokat érnek, főleg csak pénz kidobás. Nem tudom mennyire súlyos az állapotod, vagy mennyire gátol a normál életvitelben, de rövid távon sokat tudnak segíteni a gyógyszerek. Ahogy írtam, oda kell figyelni a kajára + mozgolódni. Érdemes minden nap méreckedni, hetente átlagot vonni, és akkor látod, h hízol e. Azt ne csináld amit én anno, h befaltam pl egy nagy pizzát 2 liter kólával, bekaptam a gyógyszereket, amik kiütöttek, és utána aludtam 10 órát + heverésztem még 6- ot naponta. Na az garantált elhízás. Ja, és nem kell megvárni amíg 15 kiló ugrik fel " véletlenül". Ha hízol 1-2 kilót,akkor változtatni kell vmin. A gyógyszereken, a kajáláson, vagy a mozgáson.
2021. ápr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
A gyógyszerek mellékhatása lehet a hízás, de csak az emberek töredékénél jelentkezik. Ezek a gyógyszerek fáradtságot okoznak, főleg az első 1-2 héten. Amennyiben ilyenkor visszaveszel a mozgásból, de nem veszel vissza a kajából, akkor persze, hogy hízni fogsz... Ha egészéségesen táplálkozol és mozogsz, akkor semmi gond nem lesz.
2021. ápr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Lehet hízni, de ez nem biztos, hogy mindenkinél így van!

Major depresszió esetén nem kérdés, hogy kell a gyógyszer.

Ezek a gyógynövényes dolgok enyhe esetben érhetnek valamit.

Szintén major depressziós vagyok, tapasztalatból beszélek.

2021. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Ne hidd el a sok butaságot. Ez az egyik legmodernebb antidepresszáns. Ezektől nem fogsz hízni, csak nyugodt leszel és a kedved is javul. Én is ezt a kombinációt szedem.
2021. ápr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ha ezt a kombót szeded,mennyi Frontint szedsz mellé?

A vérnyomásodat nem emeli meg?

2021. ápr. 20. 02:11
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Én sem híztam ezektől pedig könnyen hízok.

Legalábbis fél év alatt semmit nem híztam.

2022. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!