Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon rossz gondolataim...

Nagyon rossz gondolataim vannak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanában azon aggódom, hogy mivan, hogyha én rákos beteg vagyok, és társai. Az ideiglenes figyelem elterélés működik, de amikor éppen nem csinálok valamit, mindig beüt ez az érzés. Most estem át a covidon, azóta ilyen gondolataim vannak folyamatosan, non-stop. Totálisan elveszi mindentől a kedvemet. Mit érdemes ez ellen tenni, hogy végleg elmúljanak?

2021. ápr. 17. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A Covid ezt okozhatja. Jó esetben lassan elmúlik magától, foglald el magad szórakoztató, a lehetőségekhez képest társas tevékenységekkel. Ha még egy fél év múlva is ugyanígy érzel, akkor pszichológus, lehet, hogy valami régebbi, nem tudatosult élmény van mögötte.
2021. ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%

Ahh én is hipochonder vagyok, üdv a klubban. Egy dolgot tudok ajánlani: NE nézz utána betegségeknek az interneten. Ez a legrosszabb amit tehetsz. Ha eddig nem tetted, minden elismerésem, ezután se. Ha meg igen, próbálj meg leszokni róla. Én kényszeresen csinálom, de mostanában egészen sikerült kerülnöm az ilyen jellegű (félre)informálódást. :DD

Mindenesetre a hipochondria egy szívás. Szorítok hogy sikerüljön megszabadulnod tőle. :D

2021. ápr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!