Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki ongyilkos akar lenni az...

Aki ongyilkos akar lenni az elotte mondogatja vagy csendben megteszi?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 17. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Megteszi és kész. Sajnos jópár ilyen embert ismertem.
2021. ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Helyzete válogatja, nem ritka hogy csak sokadjára sikerül
2021. ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét esetre van bőven példa
2021. ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 alletta ***** válasza:
60%
nem mondogatja. csendben megteszi.
2021. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Bocs, de öngyilkosság után elég nehéz ezt felmérni, gondolom.


Ha én megtenném nem mondanék semmit, cikinek tartanám, hogy erről beszéljek. Ja és amúgy senkinek nincs köze hozzá, hogy mit tesz az ember magával.. mégis olyan fontos?

2021. ápr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Amelyik kutya ugat, az nem harap - tartja a mondás, és van is benne igazság. Aki mondogatja, az csak a figyelmet akarja magára irányítani, és esze ágában sincs tényleg meghalni. Néha persze sikerül, de az esetek 95%-a megússza. Aki valóban meg akar halni, az tesz róla, hogy ne tudják megmenteni.
2021. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 qkker1 ***** válasza:
100%
Amelyik dumál róla, az csak figyelmet akar, aki meg akarja tenni, azt szép csendben elintézi.
2021. ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Egy kis kutatást vègezhettnènek azok,akik azt mondják,hogy amelyik kutya ugat az nem harap.

Youtubon is van fenn erről videó,hogy a tizenpárèves lány mondta,hogy öngyilkos lesz,aztán tènyleg megtette.Igen egy utolsó segèlykiáltást megtesznek az emberek,de nem mindenki.Aztán kap rá egy legyintèst,hogy úgyse teszi meg.Aztán meg meg a szőrnyűlködès,hogy megtette.

De amúgy van olyan,de nem ez a jellemző,hogy hirtelen követ el Valaki öngyilkosságot.Van ennek egy neve csak nem jut eszbe,hogy mi ez a jelensèg.Egyszer csak hirtelen a semmiből èrez egy kèsztetèst,hogy pl kiugorjon az abalkon,ès megteszi.Minden előzmèny,ok nèlkül.


Szerintem jobban oda kellene figyelni a depreszsiós emberekre...

2021. ápr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

saját logikám alapján először beszélni akar a problémájáról, de nem hallgatják meg, majd hónapokig kussol, majd az utolsó hetekben ismét próbál segitséget kérni. De ez csak saját gondolat.

Amit biztosra hallottam, hogy zömmel azért az öngyilkosok segitséget kérnek az utolsó hónapokban.

2021. ápr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!