Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás okozza?

Szorongás okozza?

Figyelt kérdés

Igazából volt már egy-két kérdésem szorongás miatt, de valahogy nem tudom elképzelni , hogy attól lennék így , az okozna ilyen erős testi tüneteket .


Szóval az a helyzet, hogy már egy ideje furán érzem magam, de hozzá tartozik volt egy időszakom kb. 2 hónapja, amikor szorongtam azt tudom, viszont mostanság úgy érzem , hogy nem szorongok, de ki tudja. Ilyen hullám szerűen jönnek rám ilyen fura, rossz érzések , közérzet... pl. Reggel ébredés után egész jól vagyok.. majd eltelik 1-2 óra és jön ez a rossz érzés... aztán van hogy napközben nagyon erős , olyan mintha valami szervi bajom lenne, gyengeség jön rám vagy mintha sose fog elmúlni ez az állapot érzés, illetve (lehet furán fog hangozni) olyan érzésem is van, mintha bármelyik pillanatban meghalhatnék , akar pár héten hónapon belül . Gyomrom is sokszor szarakodik, de nincs hasmenés semmi..ilyenkor nincs kedvem semmihez, csak itthon lenni egyedül , majd van, hogy estére megint semmi bajom..van hozzá még ilyen szédülés jellegű érzés is.


Annyi hozzá tartozik, hogy Covidot is elkaptam március közepén , de nem tudom , hogy ez szorongás , Covid miatt van, vagy szervi bajom van. Laborban voltam kedden, ott igazából semmi rossz nem látszódik.



2021. ápr. 18. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Számomra az, amiket leírták, nem adnak egyértelmű képet. Lehet, expeditívebb válaszokat tudnának adni a válaszadók, ha részletesebben leírnád a tüneteidet.


Szívesen válaszolok én is, de ezekből nem tudok. Ha gondolod, írd meg a részleteket, akár itt, akár (ha nem olyanok, amiket "ország-világ" tudtára adnál) privátban.

2021. ápr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is hasonlóak a tüneteim, oktalanul gyomorideg stb. Nekem 3 éve kezdődött azóta időközönként elő jön. Szerintem nem a covid, pszichés. Én pl.ha megyek valahova sokszor rám jön a hasmars. Sajnos ez nem is fog változni alabból ilyen vagyok. Szerintem ige alapon is lehet.
2021. máj. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ideg*bocsi
2021. máj. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!