Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jogos hogy teljesen depresszió...

Jogos hogy teljesen depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

5 évvel ezelőtt (teljesen nincstelenül) elmentem Angliában ahol mint bentlakásos ápoló dolgoztam. Együtt éltem egy családdal, ahol a mozgássérült fiúkra vigyáztam.

5 év alatt 30 millió forintot tudtam megspórolni.

Most hazajöttem, és mentálisan teljesen össze omlottam mert az itthoni kapcsolataim mind elhidegültek, ráadásul a jövőt sem látom Magyarországon.

Csak a pénzemet költöm, és egyre drágább itthon minden.

Semmi nem tesz boldoggá.



2021. ápr. 21. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Ezt így elég felületesen írtad le, gyakorlatilag annyit értek belőle, hogy hazajöttél és depressziós lettél. Vagy legalábbis annak érzed magadat.

Tenni akarsz ellene amúgy, vagy csak jó ezt megosztani másokkal? Mi volt a terved a kérdéssel? Hogy sajnáljanak, vagy valóban akarsz ezzel valamit kezdeni?

Ezek az emberek nem tudnak segíteni rajtad.

Találj valamit, ami boldoggá tenne. Keress munkát, találj egy hobbit, alakíts ki új kapcsolatokat. Nekem úgy tűnik, mint ha útmutatásra várnál, de nem hiszem, hogy Angliában minden úgy ment, hogy megmondták, mit csinálj. Itt is ugyanez a helyzet: nem vagy mozgássérült, azt csinálsz, amit akarsz :)

2021. ápr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Nem csoda, hogy ebben a helyzetben rosszul érzed magad. Ez teljesen normális. De tenned kell ellene, anélkül nem fog elmúlni, ahogy az első írja. Neked kell tenned, itt legfeljebb csak biztatni tudunk, esetleg ötleteket adni, hogy merre indulj.
2021. ápr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Orvoshoz !
2021. ápr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!