Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan vészeltetek át egy...

Hogyan vészeltetek át egy depressziós, teljesen kilátástalan korszakot?

Figyelt kérdés
Mi segített nektek?

2020. aug. 27. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Megpróbáltam "kívűlről" nézni a depressziómat, vagy úgy kezelni, mintha pl lábtörés lenne. Nem feszültem rá, a stresszesebb dolgaimat elhalasztottam, és igyekeztem szeretni magam, finom ételek, jó filmek, séták, stb.
2020. aug. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha kívülről tudtad nézni a dolgokat, az meg max. melankolia volt, nem depresszió. Egy deressziosom mar nem segít az éves, vagy egy séta, sot sokszor mar nem is képes ezekre. Olyankor mar csak a kilátástalanság uralja az elmét.

Nyilván vannak fokozatai, ha a társaság, vagy mondjuk a hobbid meg tud segíteni, akkor az csak enyhébb szakasza meg.

2020. aug. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok, és igen, vannak fokozatai. Nyilván nem a teljes katatóniára gondoltam. "Közepes" depresszióm volt, tudtam, hogy az van. Társaságba, szórakozni nem jártam, de pl szerettem sétálni, vagy tudtam élvezni egy jó filmet.
2020. aug. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Itt egy olyan kérdés, amiben motiváló válaszok vannak, amik segíthetnek, ha van egy kis időd olvasni :

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2020. aug. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Antidepresszansal
2020. aug. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lefogytam, mert nem volt étvágyam. Ettől kezdtem magam ismét nőnek tartani, nőtt az önbizalmam. Negbékéltem a sorsommal. Megszabadultam attól, aki miatt depressziós lettem. Ez nem ment egyik napról a másikra, évek kellettek.
2020. aug. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!