Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem lehet csak úgy...

Miért nem lehet csak úgy kimúlni? Vagy pont engem miért nem betegít le a korona, hogy már haljak meg? Vagy miért nem visznek el az UFOk? Vagy miért nem jön és lő fejbe vagy késel le valaki? Mert semmi kedvem élni és unok már mindent, semmi értelme.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 22. 02:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne mondj ilyet. Bármi is történt veled kitartást !

Írtam privit

2021. ápr. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
Nyugi, előbb-utóbb meghalsz. Addig élvezd az életet. Egyél-igyál, aludj, maszturbálj, járj masszázsra, kirándulj, hallgass zenét, nézz filmet, szagolj parfümöt, olvass könyvet, játssz... stb.
2021. ápr. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%

Én is így vagyok!

Engem se visz el valahogy ez a korona, pedig annyi mindent megfogdostam szinte, beoltatni nem oltattam még be pedig a család igen, abban bízom valami halálos betegségem van de ahogy ismerem magam tuti makk egészséges vagyok és ahogy mondani szokták a nagy bölcsek az univerzumnak terve van veled...JA persze eddig tök nagy tervei lehettek velem ha énn nem találom a saját utamat!...Depresszióm van, sok apróbb betegségem van ami nem halálos csak baromi idegesítő...csúnya vagyok lány létemre, csak egy barátom van, nem találom magam hova tartozzak, ez a világ se tartogat sok meglepetést mint amit megtapasztaltam (rasszizmus, szexuális erőszak, elrablások, verekdés, lmbtq elleni gyűlöletek,...és még sorolhatnám)

2021. ápr. 22. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nem egy haverom, rokonom van aki meg akart halni. Aztán amikor betegség miatt mégis a halál kapujába kerültek, hirtelen elkezdtek kapaszkodni az életbe és értékelni az életet. Elgondolkodtató. Szerintem ne kívánjátok magatoknak azt a szenvedést amin ők átmenetek.
2021. ápr. 22. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
4.Szerintem meg ne te mond meg mit kívánjunk...
2021. ápr. 22. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem is mondta meg,hogy "kivánd ezt meg ezt"

De értelmes vagy nagyon 5os.. ha nem akarsz élni ténylegesen, akkor már ezer dolgot tehettél volna,hogy ne élj.

2021. ápr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6.ennyire olvasni nem tudsz...

Szerintem ne kívánjátok magatoknak azt a szenvedést amin ők átmenetek

2021. ápr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 molnarmarcell21 ***** válasza:
Na, kérdező, jobban vagy?
2021. máj. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ki lehet csak úgy múlni, de nem érdemes.
jan. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!