Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért változik a hangulatom...

Miért változik a hangulatom brutálisan napszaktól függően?

Figyelt kérdés

Szóval, a kérdésem az lenne hogy szerintetek megérné-e szakemberhez fordulnom. Szituáció a következő: Esténként mindig közösen játszunk a haverokkal, és amikor elmennek, én zenét hallgatok egyedül és egy hihetetlen motiváció löketet kapok, úgy érzem mintha bármit megtehetnék és enyém a világ, csomó tervem lesz és megvalósítási ötleteim, de amint elmegyek aludni és reggel felkelek megváltozik minden. Minden elveszik abból a motivációból ami este volt, és reggelre kifakultnak érzem magam, és nincsenek céljaim... Este viszont megint kezdődik újra...

Esetleg valaki érzett már ilyet? És ha igen, akkor hogy sikerült kilábalni belőle?

16/F



2021. ápr. 22. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Egykorú vagyok veled, és gyakran érzem magam hasonlóan. Nem minden nap, de megesik. Szerintem ez normális, a kamaszkor, a pandémia, a minden... Keress valami hobbit, kösd le magad! Vagy változtass az időbeosztásodon, pl. ha a zenehallgatás tölt fel, hagyj magadnak egy kis időt erre reggel is! Ne ess kétségbe, ez nagy eséllyel csak egy átmeneti időszak, addig is kitartást!
2021. ápr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14%
Mert unatkozol. Keress valamit ami leköti az energiáid.
2021. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Hormonok. Férfiaknál este a legmagasabb a tesztoszteron, de ez változik ahogy serdulsz. Teljesen normális amit atelsz. Éjjeli bagoly típus vagy. Azt olvastam régen, azért két félék az emberek/én pacsirta típusú vagyok/ hogy így őrizték őseink a családokat. De pl 20 éves korom tájékán még bírtam a heti 5bulit fosuli alatt,ma már éjfélig se bírok fennmaradni. Szóval röviden: minden ok, egészséges táplálkozás,sok mozgás és megfelelő alvás és majd beáll a te saját ritmusod.
2021. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek, sokat segitettetek, legalább mostmár nem nyom a teher hogy komolyabb probléma is lehet😁

További szep napot kivanok mindenkinek ✌🏾

2021. ápr. 22. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!