Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egész nap csak vagyok, ritkán...

Egész nap csak vagyok, ritkán gondolok bármire . Nem cikáznak folyamatosan át az agyamon gondolatok csak ha ráveszem magam hogy gondolkodjak . Ez normális?

Figyelt kérdés
Ma kihívtak párosfelelésre és majdnem bealudtam , csak a testem volt ott . A lelkem nem tudom hol kószál . Nem vonja el semmi a figyelmem csak épp nem gondolok semmire . És ez megörjít . Csak ülök bambán a suliban és nem fogok fel semmit egész nap tompa vagyok , de amikor hazaérek kicsit jobb lesz és mintha újra kiélesednének az érzékszerveim . Szerintetek mi a franc van velem ?
2019. febr. 28. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Unod az orakat. Hahah. Nincs veled semmi gond. Esetleg ha innal egy kavet reggel az elso ora elott? Vagy reggel tornaznal. Lehet kicsit lent van a vernyomasod, nem alszol eleget, nem reggelizel es lent a vercukrod. Eleve delutan vagy eberebb es még sok mas.

Tanulj keszulj orakra. Ora elott olvasd az elozo orai tananyagot, igy gondolkodni kell legalabbis annyit amenynit az olvasas jelent.

2019. febr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Depresszió, szorongás, alváshiány, vitaminhiány, vérszegénység, stb. Nem normális egyáltalán, azaz érdemes utánajárni, van-e mögötte valami komolyabb, illetve a doki is biztos tud adni jó tanácsokat.

Illetve én is kipróbálnám a kávézást a helyedben, talán sokak szerint nem egészséges, de hogy őszinte legyek, anélkül én is egész nap csak kovalyognek, mint a chemotoxos légy..

2019. márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem érzed jól magad. Bár suliba én is ilyen voltam de szerencsére már meló jön, ott se tudom mihez fogok kezdeni. unod a sulit, talán egyedül vagy, depresszióval ilyesmik az okok szerintem, én is van hogy nem tudokfigyelni meert csak a bajaimra gondolok, nem tudok mésra.. :(
2019. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!