Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sertralinrol leszokas 1 het...

Sertralinrol leszokas 1 het alatt?

Figyelt kérdés

Majdnem 1 eve szedek 50mg/nap sertralin sandozt. Ma mondta a pszichiaterem h holnaptol csak 25 mg kell es 1 het mulva mar nem kell szedjem.

Nem tul gyors ez?

Kinek mennyi ideig tartott?

Mire szamitsak?



2021. máj. 4. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egyik napról a másikra tettem le, a szó szoros értelmében, egyik nap bevettem másik nap már nem mert elhatároztam, hogy nekem ez nem kell. Ami nekem volt mint elvonási tünet, az fáradékonyság, furcsa látás, koncentráció hiány, illetve szédülés (nem forgó jellegű, inkább bizonytalanság érzés). Kb. egy hétig tartott és minden visszaállt a normális kerékvágásba. Sok sikert! Ne aggódj, simán kibírható, csak kellemetlen.
2021. máj. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem ez teljesen elfogadható.

nem nagy adag, ezt így el lehet hagyni, remélem a probléma ami miatt szedted már megoldódott.

2021. máj. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!